Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz dolog csalódni. Főleg a...

Rossz dolog csalódni. Főleg a legközelebbi hozzátartozókban. Kiben csalódtatok, és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Apában, aki hat évig le se szrt, mindene az új nője volt, én hirtelen nem is léteztem számára (heti tíz percet beszélgettünk maximum úgy, hogy egy hzban laktunk). Plusz egyszer se állította le a mostohámat, mikor megalázott, bántott.
2014. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A főnöknőmben. Megbeszéltünk egy munkát egy órabérért, és háromszor annyit rakott rám. Egy hazug, tolvaj, szavahihetetlen, sunyi alak.
2014. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Rövid időn belül minden "családtagomba".

Majd megpróbáltam példaképeket találni a tanáraimba, munkatársaimba. Hát nem jártam sikerrel. Bennük is folyton csalódtam. Tartozni akartam valakihez, megérteni, hogy miért történik velem annyiszor rossz dolog. Még egy kicsit tudatlan gyerek lenni, akire vigyáznak és nem tőle várják a megoldásokat. Ugyanakkor mindez illúzió. Hiába akartam kötődni egy egészséges mentalitású felnőtthez, mindig vissza lettem utasítva. De sosem mondták a szemembe. Egyszerűen fogalmazva; többet nem foglalkoztak velem.


16/L

2016. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!