Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám anyáékkal...

Hogyan tudnám anyáékkal megbeszélni?

Figyelt kérdés
14/L vagyok nekem van egy 18 éves barátom és hát tök jól megvagyunk meg minden,apu meg anyu félt tőle és eltiltottak tőle.Félnek,hogy rám mozdul meg hogy közösülni szeretne velem a barátom és hát volt alkalom mikor apa meglátott vele sétálni és haza vitt és hát nagyon szeretem és a barátom nem fog velem addig közösülni amég én nem szeretném ezt már vele megbeszéltem.Hogy tudnám anyjáékkal megbeszélni ezt,hogy had legyek vele együtt,mert hát nagyon szeretem a barátomat és nem szeretném,hogy tönkre menjen a kapcsolatunk a szüleim miatt.kérlek segítsen valaki előre is köszönöm nagyon!

2014. nov. 23. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Most még kicsit sok ez a négy év. Nem csak a szex miatt (azért is persze), hanem más szabályok/szokások vonatkoznak kettőtökre.

Pl párod már legálisan fogyaszthat alkoholt, neked meg hivatalosan bambizni kéne. Viszont, ha olyan társaságba kerülsz, ahol az ő ismerősei vannak, akkor húzni fognak magukkal, te meg követed őket és ilyenkor lehet pár felestől a detoxba jutni, vagy jó korán rászokni az alkoholra. Cigi ugyan ez.

Most vagy 8-os, vagy elsős gimnazista, ő meg jövőre egyetemre fog menni. Ott is mások a mércék. Gyereknek fogod magad érezni velük, és ha olyan a társaság akkor éreztetik is majd veled. A saját témáikról fognak beszélni (ami az egyetemmel kapcsolatos), amihez nem sok hozzászólásod lesz.


A szexhez visszatérve 3-4 jó éved van, mire célszerű lenne belevágni, na most ha a párod már élt nemi életet, akkor ennyit nem fog várni (tudja milyen, ilyenkor kell tapasztalatot gyűjteni, nem évekig "szűzként" viselkedni). Vagy lelép, vagy nyomást gyakorol. Nem holnap, vagy holnap után, hanem kb fél év múlva pedzegetni fogja, hogy eddig türelmes volt, most már ideje lenne.

Ha még szűz, akkor azért fog dorombolni, hogy ő is minél hamarabb beléphessen a bűvös körbe. Ha megvár, akkor 21-22 éves korára halálra fogják szekálni a haverjai ezzel.


Értem, hogy most minden nagyon jó, csodálatos ő a tökély, de nem biztos, hogy hosszútávon is ez így alakul. Menő, hogy egy 18 éves pasinak tetszel, de ebben a korban ennél többet ne akarj.

2014. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem lehetnek kivételes személyek, akik tényleg képesek akár éveket várni egy lányra.

De. Nem a kivétel az általánosság.


Milyen a srác jelleme? Tényleg kibírná akár 3-4 évig szex nélkül?

2014. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ha szeret biztos
2014. nov. 23. 22:10
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Ne vedd ezt ennyire biztosnak. Nagyon kicsi rá az esély.
2014. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, ilyen kérdést ne itt tegyél fel, mert ideszabadul az összes ókonzervatív... Már 30 éve is teljesen normális és természetes volt, hogy mondjuk egy 4.-es gimnazista (18) egy elsőssel (15) jár... ahogy az is, hogy az emberek nem 18 évesen szerzik az első szexuális tapasztalatukat, hanem kb 16-17 évesen.

Csak vannak emberek, akik itt s a Biblia-övi Amerikát szeretnének a 18 éves szexuális beleegyezési korhatárral, meg a sheriff által üldözött alkoholfogyasztással, és hasonlókkal...

A szüleid meg valószínüleg szimplán beijedtek, hogy felnő a lányuk, és pasija van, adjatok nekik kis időt szokni a gondolatot.

2014. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

Felnőttek között nézve nagyon sok esetben 2-3 évvel idősebb a férfi. De az 5-6 év sem túl ritka.


Tehát egy nevetséges 4 év miatt ha valóban komolyan gondoljátok, akkor egyszerűen bűn lenne felbontani a kapcsolatot. Később észre se fogjátok ezt venni, és bánhatod hogy miért voltál ilyen marha, hogy a 4 év miatt szakítottál vele.


De mindezt persze nem 14 évesen kell véglegesen eldöntened, mindenképpen várj, míg felnőttebb leszel.


Meredek eset ha már 10-15 év van köztük, de ez is elég gyakran elő fordul az életben.


Amit már valóban extrém eseteket láttam, ott meg 24 év volt a nő és férfi között.

Az egyik egy 18 éves lány és 42 éves férje volt, (amikor megláttam őket, azt hittem hogy a férfi az apja), a másik meg egy 36 éves nő és 60 éves férje: ezek már nagyon meredekek.

2014. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

szerintem nem gaz, nekem is volt pont ugyanebben a helyzetben egy pasi. nem voltunk sokat egyutt, talan pont a szex hianya miatt. szerintem kb 1evet erdemes lenne varnod, ha osszejottok a testi kapcsolattal.

ha ezt tisztazod vele, es a szuleiddel akkor szerintem nem lehet baj.

remélem senki nem gondolta komolyan, hogy egeszseges erdeklodesu lany varna 3 evet. mégis miert? ha szereti a fiu, es egyutt vannak kb egy evig, akkor mar latszik hogy nem csak azert van vele.

19L

2014. nov. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

1 évet?? Dehát csak 1 éves a kiscsaj! 15 évesen NAGYON korai a szex!

Kedves utolsó, ez nem volt okos hozzászólás tőled.

2014. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves #18, egyfelől a konzervativizmus nem egyenlő az okossággal, másfelől Magyarországon betöltött 14 év a szexuális beleegyezési korhatár, amikortól mindenki azzal él szexuális életet szabad akaratából, akivel akar.

Komolyan nem tudom, hogy honnan van az ilyen kérdéseknél ezt a sok neokonzervatív válaszadó, már mi is testületileg kiröhögtük anno, aki "majd csak az érettségi bizonyítvánnyal"... pedig az nagyon nem ma volt, és ma Magyarországon az átlag 16 évesen szerzi az első szexuális tapasztalatait, ami teljesen rendben is van szerintem.

2014. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Még kislány vagy. A kapcsolattal nincs bajom, de a srác fog tudni várni 2-3 évet a szexszel? Mert szerintem nem, és egy ilyen korú fiúnak az nagyon fontos.


Rád fogja erőltetni, vagy veled lesz, de közben meg dug mást.

2014. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!