Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell rögtön azzal...

Miért kell rögtön azzal jönni, hogy én rontottam el az iPadet?

Figyelt kérdés

2 hónapja kaptam egy új iPadet, mert a régi tönkrement.

Ma észrevettem, hogy a wifi eltűnik rajta 3-5 másodpercre, majd visszajön. Délután akartam zenét hallgatni rajta, de kiírta, hogy Offline van és próbáltam a wifire csatlakozni, nem ment. Próbáltam mindent.

Reseteltem az egészet, töröltem a hálózatunkat, újrapróbáltam, mégsem megy.

A notebookomon, iPhoneon rendesen megy a WiFi, minden egyéb eszközön is.

Szóltam apának, hogy valami baja van, majd megnézhetné és ha nem jó, el kellene vinni megcsináltatni. Erre elkezdte mondani, hogy tuti én tettem tönkre, meg én állítottam át valamit, meg ez is az én hibám. Pedig rá se nézett.

Meg ha azt mondanám, hogy megcsináltatom, akkor az lenne a baja. Nyáron betört az iPhoneom képernyője és nem engedte, hogy elvigyem megcsináltatni, mert "nem értek hozzá, majd ő elintézi". Ja, augusztus végén sikerült elvinnie, az eset június elején történt...


Szóval minden fontosabb neki és még ő van kiborulva, ha szólok valamiért.


2014. dec. 2. 18:13
1 2
 11/11 Mahhoo3-3 válasza:
Hu Bocsi én vagyok a hulye azt hittem a 12 re h 2012 es. 😌
2014. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!