Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is bűnt követ el...

Szerintetek is bűnt követ el egy 16 éves lány ha szombaton találkozni akar a barátaival? Mert anyáék szerint igen.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, egy elitgimibe járok, kitűnő bizonyítvánnyal. Mindennap fél négykor érek haza a suliból. Szeretnék szombatonként találkozni a barátaimmal, de anyáék szerint ez bűn és már igen nagynak érzem magam amiatt mert ilyen igényeim vannak. Azt már meg se merem nekik említeni hogy pl estére megbízhstó emberekkel engedjenek el bulizni (természetesen nem innék). Egyszerűen megőrülök. Utálok itthon ülni egy helyben tétlenül, szeretném a szabadidőmet a barátaimmal tölteni, a suliba úgyis visszahúzódó vagyok. Ha sulin kívül akarok menni valahova az már bűn. Megkérdezték hogy néz ki az hogy péntek délután hazajövök, szombaton meg már menni akarok. Pedig rendes, udvarias, normális lány vagyok, de mostmár betelt a pohár. 16 vagyok, nem kisgyerek, tudom mit csinálok, értelmesebben gondolkodok mint a 20 éves bátyám. Hiába próbálom megbeszélni velük, mindig én jövök ki rosszul és hisztis, neveletlen, bunkónak neveznek. Az osztálytársaimat suli után is elengedik pl kávézóba, péntek-szombat estére bulizni, vagy barátokkal találkozni. Engem viszont nem. Mit tegyek? Nagyon kérlek titeket segítsetek, nem bírom tovább. Szeretném megmutatni nekik ezt a kérdést, kérlek próbáljatok rájuk hatni és írjátok le a véleményeteket ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm.
2014. dec. 6. 22:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%

ma 11:39

Ez most hatalmas blődség volt, Magyarországon a legtöbb FELNŐTT ember nem tud helyesen írni és fogalmazni, ahhoz képest ez a lány teljesen szépen fogalmaz és helyesen ír, mibe kötsz bele???

2014. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21%
Manapság a neten nem olyan nagy kunszt helyesen írni. Amúgy nem is a helyesírására értettem, hanem a gondolkodásmódjára amit az írása is tükröz.
2014. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki 100%-s csak én lettem lepontozva,hogy ne menjen 16évesen bulizni?

Nem tudom milyen buliról lenne szó,de eleve minden szórakozóhelyen 18 a korhatár...

Amíg egyetemre jártam mindenféle szórakozóhelyen voltam,és nem igazán valóak egy gyereknek.

Ha szombati esti beülős pub-ra gondolsz kérdező az teljesen más.. Milyen jellegű lenne a buli és hol?

Viszont abban nem értek egyet,hogy nem mehetsz a barátaiddal sehova.. ennek semmi értelme. Kérdezd meg a szüleidet ők isezt csinálták? Ők hogyan találkoztak?

25-6éves korukban diploma után első látásra szerelem anyukád pedig szűz volt?..

Az ilyen tiltásokból vannak az érzelmileg roncs emberek,barátok,ismerősök nélkül.. hihetetlen.

2014. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nyilván nem diszkóra és drogozásra értettem a bulizást, csak arra hogy néha esténként beülni kicsit iszogatni valamelyik helyre. De még délutánokra se engednek el, szóval ilyenekre végképp nem számítok. Amúgy én nem pontoztam le senkit, mindenkinek ment a zöld.
2014. dec. 7. 12:18
 25/28 anonim ***** válasza:
42%

OFF


Be kéne már szüntetni ezt a pontozgatást, mert akinek nem tetszik a másik hozzászólása ne sunyi módon pontozgasson, hanem érveljen írásban.


ON

2014. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%
XY ismerősöm esetét szeretném megosztani. Őt is hasonló módon nevelték a szülei. Sajnos az történt, hogy a lány 18-19 éves korában már nem bírta, és hazugságba kényszerült. A szülők kényszerítették rá, hogy hazudjon nekik, hiszen beszélni nem tudott velük. Ezt akarjátok elérni?? Mert ezt fogjátok, ezt jó volna beismerni, és ésszel, nem pedig izommal nevelni.
2014. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Savlekotő ***** válasza:
Gondolom már lelepett otthonról
2022. júl. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!