Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám magára költi a tartásdíj...

Anyám magára költi a tartásdíjat, amit kap aputól. Beszéljek apukámmal?

Figyelt kérdés
Amint megkapja a pénzt, fodrász, kozmetikus, műkörmös a programja. Én meg könyöröghetek még egy farmernadrágért is. Nem bírom tovább.

2014. dec. 13. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
32%
És a "még egy " farmernadrág HANYADIK lenne?
2014. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
38%

10-es: "Tartásdíj ide vagy oda,anyukának nem csak magára kéne költeni! Akárhogy nézzük a gyerek az első,aztán a szülő."


Arról szó sincs, hogy a gyereknek nincs nadrágja, hanem hogy nem kap MÉG EGY FARMERT!

Ha az apja vett a gyereknek egy lakást, akkor kizárt, hogy a gyerek bármiben is tényleg hiányt szenvedne

2014. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
47%

A tartásdíj CSAK a gyereké! Nem arra való, hogy az anya kozmetikushoz járjon belőle.

Beszélj az apukáddal, hogy rendezze a dolgot anyáddal.

2014. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi tartásdíjat kap anyukád? Mert ha a sokak által kapott 10-15-20 ezret, abból nagyon nem lehet ugrálni.

Tudod te mennyi a rezsi, kaja, egyebek?

2014. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
84%

"A tartásdíj CSAK a gyereké! Nem arra való, hogy az anya kozmetikushoz járjon belőle. "



Most címkézzék fel a pénzt, hogy ezt a 10-est én kerestem, az a 10-es a gyerektartás, és a fodrásznál az "én kerestem" feliratú bankóval fizessen? :D


Azért, mert elvált valaki, még járhat fodrászhoz. Jézusom!

2014. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:
Miért gondolják a felnőttek, hogy a gyerekek buták. Nem vagyunk buták, csak gyerekek. Anyám apunál már eljátszotta a becsületét. Tőlem mire számít így, ha 18 éves leszek?
2014. dec. 13. 21:17
 17/79 anonim ***** válasza:
62%

"nadrágot vehetne apud is a tartásdíjon felül..."


Ja persze. De akkor mire is fizeti a babatartást?

2014. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
56%
A gyerekek nem buták, senki nem mondta, csak tapasztalatlanok.
2014. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
60%

Mondd csak...mi a fenéért élsz te még egy olyan nővel, akit ennyire utálsz? Még akkor is, ha az anyukád? Miért nem az apukád gondoskodik rólad tevőlegesen, nap-mint nap?

Akkor tőle kérhetnéd számon, mennyit költ magára a te érted kapott tartásdíjból.

Nem tudom milyen ember az anyád. De azt érezni az írásodból, csak biológiailag az anyád. Mert nem sok érzelem szorult beléd feléje.

Ha 18 leszel, kiebrudalod a lakásodból? Vagy megtartod bejárónőnek?

2014. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
71%
17-es nem tudjuk mennyit fizet...amúgy afelett miért ne költhetne a lányára?
2014. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!