Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám magára költi a tartásdíj...

Anyám magára költi a tartásdíjat, amit kap aputól. Beszéljek apukámmal?

Figyelt kérdés
Amint megkapja a pénzt, fodrász, kozmetikus, műkörmös a programja. Én meg könyöröghetek még egy farmernadrágért is. Nem bírom tovább.

2014. dec. 13. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
29%
kislány a lakás azé aki kifizet a rezsijét anyád nem megy onnan sehova te viszont költöz nyugotan apádhoz apádat még anyira se fogja érdekelni a ruhatárad mint anyádat
2014. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
79%
71-es, ezt a hülyeséget hol olvastad? Anyám! Kik élnek köztünk?
2014. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
69%

Igen az vagyok mert:

- a kérdező nem tud úgy kérdezni, hogy minden releváns információt közöljön

-a saját anyját ekézi aki neveli

-utcára tenné az anyját, mert nem vett meg neki egy nadrágot.

-fikarcnyi tisztelet, vagy szeretet nincs benne a saját anyja iránt

-képtelen leírni, hogy milyen körülmények között él

-jobb lesz neki az apjánál, majd meglátja, hogy ott sincs kolbászból a kerítés.

Az a véleményem-és engedtessék meg, hogy kifejtsem-, hogy túl sok ebben a topikban az olyan anya, akit apu tart el az egész családdal együtt és gőzük sincs arról, hogy milyen egy gyereket egyedül nevelni.

Nem képesek reálisan látni egy kamasz gyerek hisztijét "életfájdalmait".

Vagy azért, mert korlátoltak, vagy azért mert egyszerűen nincs meg az ehhez szükséges semmilyen tapasztalat bennük.

Nem csak a szar emberek lesznek egyedül álló szülők, vannak ám más helyzetek is. Csak ugye aki korlátolt az nem képes a dolgok mögé látni.


Kedves kérdező,

Máskor ha kérdést írsz ki, ne felejts el olyan fontos infókat amik számítanak egy helyzet megítélésében.

Az meg, hogy beléptek a fiókodba....na azt mindenki tudja, hogy kamu.

Kamasz vagy, ezt meg fogod bánni. Nem vagy pártatlan. Gondolom apud gazdag, anyud meg csóró. Menj apádhoz ha a te értékrended ezt diktálja. Aztán dobd ki anyádat az utcára aki eddig nevelt annak minek nyűgjével, bajával, szépségével együtt.

És ezért vagy te még csak gyerek. Nem tudsz mérlegelni, sem pedig reálisan látni a dolgokat. És Te gyerek(!) vagy ami abban nyílvánul meg a legjobban, hogy annyira elutasítod azokat a válaszokat amik nem pontosan megegyezőek a te véleményeddel, vagy akaratoddal, mint a lovak amikor szemellenző van rajtuk. Ez kérlek az éretlenség iskola példája. Soha a büdös életben ne legyen nagyobb gondod, mint hogy nem kaptál meg egy nadrágot ezt szívből kívánom neked.

Szép napot!

2014. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
46%
75-ös. Írtál egy regényt, mert nem tudod megemészteni, hogy senki nem kíváncsi rád. Lehet nem csak itt az oldalon? Ne akarj olyan képességeket osztogatni, amelyeknek szemmel láthatóan te sem vagy birtokában.
2014. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
74%

Elnézést?!

Azt hittem, hogy ez egy olyan fórum ahol az emberek leírják egy adott szituációról a véleményüket. Nyílván tévedtem.

Személyeskedésbe ne menjünk bele, mert szemmel láthatóan te egy rosszindulatú emberke vagy. És ahogy elnézem most sem a feltett kérdésre válaszolsz.

2014. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
67%
Azzal semmi baj nincs ha nem osztod a véleményemet. Itt ez pont neked gond. Meg a kérdezőnek. Nyílván- mivel nem osztja meg a fontos infókat-esélyes, hogy nincs igazam. Ennyi információból nem lehet többet kihozni.
2014. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
53%

Szegeny kerdezo :( Basszus nekem sosem volt ilyen r.hadek anyukam pedig o sem a szulok mintakepe DE o mindig megadott nekunk mindent ami tole telt. Es amit apam fizetett gyerektartast azt is esszeruen osztotta be. Nem ugy, hogy o elment kormoshoz, meg fodraszhoz, mi meg jarjunk lyukas nadragban... Pfff azert ez mindennek a teteje!

Nekem is van egy kislanyom, aki utan az exem fizetett gyerektartast. Egy ido utan nem, azokkal az indokokkal, hogy en szepsegapolasra koltom. Ebben csak az a bibi, hogy egyreszt nem az o penzebol megy, masreszt a gyereknek mellette mindene megvan. Most vasaroltam neki egy rakas ruhat, szokott csokit is kapni, kap jatekokat stb, nem vizen es kenyeren el, attol mert gyerek. Mert szerintem ez ultragaz, hogy anyadnak mindent, neked meg semmit mert gyerek vagy. Koltozz apudhoz, ahogy kiveszem a valaszaidbol, o sokkal jobban torodik veled. A birosag meghallgat teged is es mar donthetsz kivel szeretnel maradni :)

2014. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
40%
Senki nem mondta, hogy lyukas a gatyája. Ő sem. Valószínűleg csak divatjamúlt, mert már vagy két hete ciki azt a fazont hordani. :D De ha te ezzel nem vagy tisztában, biztos, hogy nem sűrűn találkozol tizenéves lányokkal.
2014. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim válasza:
56%
Mivel a gyerek érdekeit kell(ene) nézni, így egyszerű a válasz! Kérelmeznie kell az apukádnak a gyermekelhelyezést, téged már meghallgatnak, hogy kivel szeretnél élni! Ha valóban apukáddal (és itt ne a nadrág lebegjen a szemed előtt), akkor nem hinném, hogy ne költözhetnél hozzá! Mondjuk kíváncsi lennék anyukádra, mikor megállapítják majd a gyerektartás összegét.....
2015. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!