Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám magára költi a tartásdíj...

Anyám magára költi a tartásdíjat, amit kap aputól. Beszéljek apukámmal?

Figyelt kérdés
Amint megkapja a pénzt, fodrász, kozmetikus, műkörmös a programja. Én meg könyöröghetek még egy farmernadrágért is. Nem bírom tovább.

2014. dec. 13. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
36%

"A lakást amiben lakunk az én nevemre vette apukám."


Akkor még gyerektartást sem kéne hogy fizessen!


Ez olyan mint amikor elválnak a szülők az apuka otthagy mindent, de szó szerint, ő kezdi az egész életét a semmiből, ő fizet gyerektartást, közben meg az anyukának van ott minden csili-billi, ő vesz fel minden segélyt, meg támogatást, és még ő követel mindent.

2014. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
54%
azért net, áram, fütés, kaja, számitogép ki van fizetve.... vajon miből
2014. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
39%

"17-es nem tudjuk mennyit fizet...amúgy afelett miért ne költhetne a lányára?"


Mert talán megüti a bokáját.


Nálunk is ez volt, a babatartás felett a párom kb. mindent de mindet fizetett.

Aztán csődbe mentünk és "CSAK" a bíróság által megítélt összeget tudtuk KETTEN kinyőgni, erre lett minden feljelentgetés, meg minden más.

Volt itt végrehajtó meg rendőrég, meg kb. filmbe illő történetek csak mert a párom anno túlon-túl elkényeztetett egy gyereket.

2014. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
72%
23-as...nem egy gyereket, hanem a saját gyerekét...a közös gyereketeknek Te nem adnál meg mnindent?
2014. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
52%
Én valamiért azt hittem, hogy fiú a kérdező.
2014. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
15%

1. Költözz apukádhoz.

2. Beszélj apukáddal, hogy mostantól a tartásdíjnak legalább egy részét (ami nem a rezsi rád eső fele) utalja neked, a saját számládra, amihez csak te férhetsz hozzá.

3. Kérd meg, hogy utaljon anyukádnak csak kevesebbet, és a többit neked, készpénzben adja oda, vagy pedig közösen vásároljatok belőle.

4. Apukád kérje a bíróságtól a gyerekelhelyezés és/vagy gyerektartás módosítását a fentieknek megfelelően.

2014. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
55%
A tartásdíj NEM zsebpénz!
2014. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 A kérdező kommentje:
Az én szeretetemet akkor játszotta el anyám amikor apukámét. Hogy miért vele élek? Mert sok mindennel együtt neki ítélt a bíróság. Nem 30.000 forintot fizet neki apukám. Egyelőre azért nem akarok apuhoz költözni, mert akkor hol lakna, miből élne anyám? Abból amit ő keres nem futná albérletre. Fodrász, műkörmös, kozmetikus meg csak álom lenne neki.
2014. dec. 13. 21:48
 29/79 anonim ***** válasza:
56%
előbb még a neveden levő lakásban laktatok...
2014. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:
Igen. Nem értelek. Ha elköltözöm, mert nem foglalkozik velem megfelelően, akkor gondolod a lakást neki adjuk?
2014. dec. 13. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!