Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Már nagyon...

Mit csináljak? Már nagyon betelt a pohár.

Figyelt kérdés
Anyukám már a lehető legjobban idegesít. nem hagy semmit csinálni, mert annyit beszél, állandóan a nyakamon van. De nem rendes dolgokról beszél, hanem csak kioktat állandóan mindenkit. Még tanulni sem tudok, mert bejön, és csak oktatgat, ha meg szólok neki, hogy tanulnom kell akkor én vagyok a hibás, hogy hagyjam békén, és hogy ő nem fog kimenni, ez közös ház, mindenki ott van ahol akar, stb...Ráadásul pénzem sincs, elveszi az összes pénzemet, minden cuccomat átkutatja, ja és ma is a nagymamámmal beszéltm a vezetékes telefonon, és a másik telefonon hallgatta, hogy mit beszélünk. Nem merek semmit neki mondani, mert úgy is én jövök ki belőle rosszul, nem merek beszélni, mert mindenbe beleköt.És nagyon nehéz a felfogása, szóval megmagyarázni neki nem lehet semmit, mert nem hallgat végig és csak a hülyeségeit nyomatja, és leállít állandóan, hogy nem érdekli amit mondok neki. Pedig mindenki szerint hülyeségeket beszél. Állandóan engem éget, mert állandóan hívogat valakit.

2014. dec. 22. 14:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és éán vagyok az idegbeteg, akit orvoshoz el kell vinni, meg, az a gyerek akit meg sem kellett volna szülni.
2014. dec. 22. 14:40
 2/14 anonim ***** válasza:
anyukád enyhén szólva beteg,egyet tehetsz levegőnek nézed, az ilyen szeret középpontban lenni és kikészül ha rá sem bagóznak(tapasztalat)
2014. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Apuddal tartod a kapcsolatot?
2014. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, együtt élünk, de mondja, hogy csak is miattam van még itt.
2014. dec. 22. 15:14
 5/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
most leszek 17
2014. dec. 22. 15:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem megoldható külön költözni?
2014. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor csak apud tehet valamit
2014. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hívni kell egy orvost ai mevizgálja ls beutalja a neurológiára
2014. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy a szüleid házasságával van baj, ezért viselkedik így, és ez rajtad csapódik le. Beszélj apuddal, hogy költözzetek ketten el , 1 próbaidőre, és meglátjátok hogy anyád változik-e valamit. Szüleidnek kell a házasságukat rendbe hozni, vagy szétköltözni, mert semmi nem fog változni.
2014. dec. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!