Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a szüleimnek hogy a 16 éves húgom idősebb férfival találkozgat? 19/F

Figyelt kérdés
Szilveszterkor kezdődött az egész amikor találkozott egy 39 éves férfival aki kikezdett vele.Nekem is csak mesélték és nem is voltam benne biztos mert a húgom nem beszél erről,de tegnap ahogy haza értem kettesben voltak a húgommal.Erre én kiakadtam és bevertem egyet a csávónak aztán meg kidobtam.Persze a húgom elkezdett hisztizni meg ordibálni velem és bezárkózott a szobájába.A szüleink ahogy haza értek kérdezték mi baja de nem mondtam el,mert nem tudom mi lenne ha apa meg tudná.

2015. jan. 13. 18:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
52%
#12, Magyarországon minden 14 éven felüli azzal él szexuális életet, akivel akar, semmi közöd hozzá, hacsak nem kukkolásban hajtasz. Ennyi. Az persze más, hogy ha egy "becsületnyilkosságban" hajtó iszlámista fanatikusnak készülsz...
2015. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Hengerelőhereverem ***** válasza:
38%
Remélem lesz gyereked, utána majd megnézem ha jön a 40 éves forma(remélem idősebb lesz nálad) a 16éves kölködhöz mennyire fogsz ilyen büszkén hivatkozni a magyar jogokra, mert majd a kölköd remélem megteszi ;)
2015. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
29%

Vannak, fiú is, lány is, huszonévesek... úgyhogy elárulom neked, ha én lennék a kérdésben szereplő apa, és a fülembe jutna, hogy a fiú így viselkedett, ahogy az a kérdésben le van írva, őt dobnám ki... ugyanis agresszív, intoleráns, a saját elveit erőszakkal másokra - pláne a húgára - kényszeríteni akaró embernek nincs helye a házunkban, nem nevelünk "becsületgyilkos" emberi hulladékot. Lesülne a bőr a képemről, ha az én fiam a lányom vendégével ordibál meg kezet emel rá... honnan veszi a bátorságot ehhez? Mi a frászból gondolja, hogy neki több joga van dönteni abban, hogy ki jöjjön ide és ki nem és miért, mint a testvérének???

És nem, nem zavart, hogy a lányomnak 16 évesen volt magánélete.

2015. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
14%

szólni kéne.

beteges a 40 éves, aki ilyet csinál.

2015. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
63%

Vendég..:D:D:D Ha te így nevezed azt a 39 évest, aki a lányodat megb*szni mászott be suttyomban a lakásodba egy hét ismeretség után, mert az ő otthonában valamiért nem lehet (na vajon miért..?), akkor színes lehet az élet nálatok:D Nagyon sajnálom a lányod, hogy ennyire nem foglalkoztál vele. Ha normális nő lett belőle, az nem a te érdemed.

Ha az én lányomra mászik rá, nő létemre én is kiütöm a pasit. A fiamra pedig büszke lennék, ha megtenné helyettem. Attól nem félek, hogy feljelent, mert ez neki kellemetlenebb, mint nekem, főleg ha az asszony is megtudja.. Nem támogatom az erőszakot, de ez az alak kasztrálást érdemel, mi ez ahhoz képest? A lány pedig ne hozzon olyan embert a lakásba, akit nem ismerek, akárhány éves, és akármennyire nem kóbor numeráról van szó. Ez alap. Egy 16 évesnek lehet magánélete, lehet kapcsolata, de kéjenceket felszedni a buliban és felhozni kicsit sok. Azt majd felnőttként a saját lakásában nyugodtan.

2015. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon helyesen tetted! Bár én nő vagyok, de ha az én húgomra akarna egy ilyen balfék rászállni, esküszöm ott herélném ki!

62%-os, te meg szánalmas vagy. Lehet te is vmi 40-50 éves fazon vagy, akinek tinikre fáj a foga. Fujjh

2015. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
50%

#16, egyfelől 50 vagyok és köszi, van párom egy jó ideje:) - másrészt az ilyen kérdéseknél három féle ember szokott habot verni: a kőkonzik (akiket ki nem állok) a 19 éves fiúk, akik nem látnak a pipától, hogy elviszik az orruk elől a korban hozzájuk illő lányokat az idősebbek, meg a 30-as nők, akik nem látnak a pipától, hogy elviszik a korban hozzájuk illő férfiakat a fiatalabbak. De itt nyugodtan ki lehet élni a verbális agressziót:))) (bár lehet, hasznosabb lenne, ha ez utóbbi 2 csoport is összejönne egymással, a kőkonzik meg mondjuk... mondjuk... tartanák a gyertyát:)))


Egyébként szerintem aki egy másik emberre a törvénynél szigorúbb szabályokat akar rákényszeríteni - bármiben - az aljas.

2015. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
62%

Én pedig úgy gondolom, hogy attól, hogy a törvény valamit nem büntet, még nem feltétlen helyes. Ha feleséged félrelép, vagy a gyerekedről kiderül, hogy más az apja, nem nevezhető etikusnak akkor sem, ha a törvény nem tiltja. De amennyiben te a törvénynek, és nem a saját józan eszednek megfelelően szeretnéd élni az életed, nem ártasz vele senkinek.. Másnak pedig más a véleménye.

Én azt gondolom, a kőkonzik azért vernék a habot, mert a pasi nem vette előbb feleségül a lányt, nem azért, mert undorító, a 19 éves fiúk nem a húgukra pályázó 40-es miatt vernék ki a balhét, a 30-as szinglik pedig undorodnak a gyerekekkel kezdő "felnőttektől", úgyhogy szintén nem a féltékenység beszél belőlük. Az elméletedet nem látom reálisnak ebben az esetben. Te, mint férfi, valószínűleg gátlástalanul legelteted a szemed a 16 éveseken, és csak mert nőnek néznek ki, úgy gondolod, már nem gyerekek. Tévedsz. Itt mindenki őt akarja megvédeni attól a paraszttól, aki ki akarja használni a naivitását, még ha ő pillanatnyilag nincs is ítélőképessége magaslatán. Ez persze a korosztályodnak nem áll érdekében, nem is csodálkozom az ellenérzéseidet.

2015. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
69%

#18, persze, másnak lehet más a véleménye, DE a SAJÁT életére, ÖNMAGÁTÓL mindenki elvárhat a törvényeknél szigorúbb normákat. Ez így van, egyértelmű. Csakhogy a kérdésben a kérdező a húgától tette, miközben ő maga meg gátlástalanul törvénysértett, bízva abban, hogy ez következmények nélkül marad... érdekes ötlet ezt helyeselni...

A másik, hogy ez nem korosztályos kérdés, én amikor 16 voltam magam, akkor is rühelltem a "rendpárti-értékelvű-konzervatív-zérótoleráns" hozzáállást, és ez persze nem változott az elmúlt harminconévben sem, azt gondolom, hogy szerencsére... nem hiszek benne, hogy a "most még nem fogod fel, de majd ha felnősz, majd belátod...blablabla" szülői attitűdnek lenne létjogosultsága, illetve hát akiről tudom, hogy ilyen szülő volt, annál tökéletesen megértem, ha idős korára felé sem néznek a szerencsétlen gyerekei... azt gondolom, hogy ezt a zérótoleráns-fajta szülő magának köszönheti, tökéletesen megérdemli.

És nem, nem "mert mi meg akarjuk bámulni lányokat meg fújjj" én a 16-17 éves fiúknak is ugyanúgy szurkolok és adott esetben segítek, ha tudok a rendpárti-konzervatív szülőkkel szembeni sikeres szabadságharchoz, hogy nyugodtan elmehessenek a buliba, vagy alhassanak a barátnőjükkel, és ha ez a kérdés most a 16 éves öccsről, az általa felvitt nőről, és a basáskodó 19 éves nővérről szólna, pont ugyanazt írnám.

(és köszi, nem akarom az "öregecskedőt" lecserélni, örülök, ha vele bírok:))))) - de erősen bízom benne, hogy Magyarországot soha nem fogják elárasztani a biblia-övi amcsi tagállamok ordas eszméi a 18 éves szexuális, meg 21 éves alkoholfogyasztási korhatárral, és hasonló gyalázatokkal.

2015. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
73%

:D

20 éves nő vagyok, van párkapcsolatom. És mivel nem szenvedek apa komplexusokban, egyáltalán nem bukok az öreg fószerekre, akik max. csak azért szédítenének egy korombelit, hogy egy jót kufircoljanak(alaposan mellé fogtál). Nem szoktam konzervatív értékeket hangoztatni, de ehhez annak köze sincs. Csak szerintem, egy normális értékrendű, egészséges gondolkodású 16 évesnek, rohadtul nem kéne egy buliban megismert felnőtt, 40 éves faszinak felkínálnia magát anyuci/apuci házában. De ha ennyire nem látsz a szemedtől, és szerinted ezzel minden rendben , sőt még támogatod is, hát egészségedre ;). Legalább lesz mire fantáziálni este.

2015. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!