Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem fogadják el,...

A szüleim nem fogadják el, hogy nekem nem kell döglött állatból való hús! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem eszek húst, mert szegény állatok elvágták a torkukat, és kifolyatták a vérüket!

Tegyétek a kezeteket a szívetekre!

Ti sem örülnétek, ha fordított helyzetben pl a sertés a ti nyakatokat metszené ketté!


És a szüleim tesóm már hónapok óta csúnyán néznek rám mikor én szósszal eszem csak a tésztát, meg a kolbászt arrébb tolom!


Mikor fogják elfogadni?

Azzal jönnek, hogy amúgy is levágták volna azt az állatot...

Nagyon nem! mert ha nincs aki megegye, minek vágjuk le? hogy ott rohadjon meg a hűtőpultban?


Mit tudok tenni, hogy leszálljanak rólam?

17/L



2015. jan. 26. 13:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%
Próbáltál már élő állatból enni? Mert az sem az igazi...
2015. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi erővel salátát se egyél, elvégre szegény növényt miattad csonkítják meg aratáskor és szüreteléskor, ó, borzalom.


Legyen szíved, egyél homokot!

2015. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
84%
Vagy fényt.
2015. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%

Doglott allatot nem hiszem hogy ennel, mert az allat nem magatol pusztul el. Elo allatot is ehetnel csak az maceras mert elfut.


Az oroszlan is megoli a zebrat, aztan megsincs lelkiismeretfurdalasa. Ez az elet rendje. Persze hisztizhetsz rajta, lehetsz vega is ha akarsz, jogodban all. De valojaban elegge rohejes indokokat gyartasz, 17 evesen lehetne mar tobb eszed. ha ezt egy 13 kisgyerektol olvastam volna azt mondom oke, de 17 evesen? LOL.

2015. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell döglött állatból való hús? Az a gond hogy élve enni az állatot állatkínzásnak minősül. Én sajnálnám őket élve, nyersen enni.


Amúgy lehet hogy csak a sok magyarázó és ítélkező szöveg nem tetszik nekik. Próbáld meg hogy nem beszélsz róla, mert akkor úgy is csak vitába bonyolódtok. Egyél csak simán tésztát tojással, mákkal , padlizsánnak vagy bámrivel amit gondolsz, és egyszerűen csak ne szedj mellé pörlöltet vagy amit nem szeretnél megenni. Ha nem az ő dolguk a te új világnézeted kiszolgálása nem fognak vele foglalkozni.

Esetleg főzhetsz magadnak ezt-azt, vagy megkérheted anyukádat hogy annyira szeretnél borsópörköltet (most csak írtam valamit) enni, van-e kedve elkészíteni neked? Könnyebb lesz a dolgod hidd el.

Egyik rokonunk is vegeteriánus. De sokáig nem is tudtam róla, mert nem akart terhelni minket ezzel az infóval. Ha vendégségbe jöttek mindig talált olyan ennivalót a felkínáltak közül amit szívesen evett. Volt amikor csak krumplit kért majonézzel.

2015. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Van a vegetáriánusok közt olyan nézőpontú ember is, aki csak a földre lehullott gyümölcsöket eszi, mert ha letépné az is fájna a fának.
2015. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
76%
Nem tudsz ellene mit tenni,a felvágott meg a szalámi is húsból van.Vidéki vagyok,felneveltünk 2 malacott,és levágtuk,hogy tudjunk enni.Elhiheted hogy végigbögtem.Én is szeretem az állatokat,9 macska van 3 kutya és két birka ami nem lesz levágva.De enni kell!!!Ez az élet rendje!!!!
2015. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy elárulom kérdező, nagy a valószínűsége (és ezen ne sértődj meg), hogy csak tinihiszti ez a részedről. Sokan átestek /átestünk ezen.
2015. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
83%

"9 macska van 3 kutya és két birka ami nem lesz levágva"


A mondatod elejen egy kicsit azert szorongtam de a vegere megnyugodtam hogy a macskak es a kutyak megsem lesznek levagva :)

2015. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
58%
Vegakent is lehet egeszsegesen elni csak akkor rendesen nezz utana a dolgoknak. Zöldsegeken,feherje es zsír nelkül hamar leromlik a szervezeted
2015. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!