Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem fogadják el,...

A szüleim nem fogadják el, hogy nekem nem kell döglött állatból való hús! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem eszek húst, mert szegény állatok elvágták a torkukat, és kifolyatták a vérüket!

Tegyétek a kezeteket a szívetekre!

Ti sem örülnétek, ha fordított helyzetben pl a sertés a ti nyakatokat metszené ketté!


És a szüleim tesóm már hónapok óta csúnyán néznek rám mikor én szósszal eszem csak a tésztát, meg a kolbászt arrébb tolom!


Mikor fogják elfogadni?

Azzal jönnek, hogy amúgy is levágták volna azt az állatot...

Nagyon nem! mert ha nincs aki megegye, minek vágjuk le? hogy ott rohadjon meg a hűtőpultban?


Mit tudok tenni, hogy leszálljanak rólam?

17/L



2015. jan. 26. 13:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Bármennyire is tiltakozol, de nem fogod tudni kikerülni itt a földi körforgásban, hogy ne kerüljön beléd állati eredetű étel.


Pl bármelyik növény amit megeszel, az állatok trágyájától nőtt meg, majd került a tányérodra.

Lehet, hogy az ízén nem érzed, de benne van!

Jó étvágyat!

2015. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
8%

Nem fogják..


Soha nem fogják megérteni, sőt leszállni sem rólad..


Az ember mindenevő,migen, ebbe a mindenbe a hús is beletartozik..

A kisegér sem örül, amikor a bagoly elkapja, mégis levadásszák..


A példájuk bena,mhoyg ugyis levágták volna az allatot,mez nagy gondja a fogyasztői tarsadalomnak, hogy annyira termezsetesnek vesik az előreomagolt, már így is ott van dolgokat..de ez mar egy másim kérdés.


Felül kell emelkedni ezen, gonolj bele, mi lenne ha neked kellene levágnod, feldolgoznid... Gondolom sokan örülnek a boltok ak, hogy ezzel nem kell szembesülniük.


Ezt úgy mondom, hogy én levagom ha kell, lehetek érzeketlen, de en el tudok vonatkoztatni.

Étel pont.. Azert nevelik, azert nevelem.


Nagyon jó dolgukban mar nem tudnak mit kitalalni az emberek, nekem ez a veleményem, es szerintem aszüleidnek, tesódnak is valami hasonló..

Te bajod, de ne akard hogy mas asszisztáljon hozzá, mert nem a te nezeted a "normális"

Majd a gerekednek sem adsz húst? Az sem normális ...

2015. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
16%

32

Ez butaság..

Az a film egy propagandafilm, erős tulzásokkal..


Én jelenleg mar nem, de ebben dolgoztam, ezt tanultam, vágóhídon, húsüzemben.. Mindent megeszek továbbra is.. Annyi, hogy van, ahonnan származó terméket nem eszek meg..


Pedig ismerm,mes láttam a folyamatot, részt is vettem benne, ellenőriztem is...

2015. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
39%

Én se szerettem a húst gyerekként-tiniként. Nem voltam hajlandó megenni még a rántott husit se. Mióta különlakom láss csodát, pörkölt, húsleves, csirke sülve, rántva, ilyen-olyan töltött husik. Mi a különbség? Magamnak csinálom az én ízlésvilágom szerint. Így sokkal finomabb.

Javaslom Kérdező, kezdj el magadnak főzőcskézni. Párolj zöldséget, csinálj salátát, olyan ételeket, amiket megeszel. Ha nagyon nem megy a hús ne erőltesd, de a családodat se kényszerítsd bele a te nézeteidbe.

2015. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 homo ludensz ***** válasza:
47%
Régebben mikor még volt egy kis elkerített rész itt az udvarban itthon mi is tartottunk néhány csirkét,kacsát. Jó volt hátramenni s miután bedobtam némi zöldet milyen boldogan szaladgáltak vele. Nekem felüdülés volt a gyári mocsok,por,füst,zaj után órákig nézni őket. Természetesen le is vágtam őket mert személy szerint nem kötődtem hozzájuk. Szépek voltak ők is a kert is a maga hasznos konyhai növényeivel de mindennek meg van a helye a természet körforgásában még nekünk is. Az mi kultúránkban igen furcsán néztek volna apámék,anyámék gyermekként ha a nagyapáink nem vágják le évente a disznót. Minkét családban 12 élő gyermek várta a nagy eseményt.Nem voltak a csemeték túlsúlyosak (torna alól felmentve) és talán kevesebbet lelkiztek mikor 12 évesen kapálni vitték őket. Javaslom ha filozofálni van kedved nézz utána milyen nagy ajándék hogy mindent ehetsz.Egészséges vagy testben hát ideje hogy lélekben is felnőj hozzá.
2015. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
44%
Mármint 30-asnak szántam a 33-as válaszomat
2015. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, azt eszel, amit akarsz.

Te dolgod.

2015. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező!


Beszélgessél el egy zöldbabbal, mert hátha megértitek egymást.

1. Hasonló szellemi képességű,

2. és ő is "hüvelyes"...

2015. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Majd akkor kérdezd meg, hogy mi a probléma ezzel, ha az emberi szervezetnek (különösen az agynak) nem lesz szüksége húsra! Valamint, ha redős fogazatot növesztettél a mindenevő helyett...
2017. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 homo ludensz ***** válasza:
Élve is tudsz enni nézd meg a túlélő táborokat végigcsinálókat élve kapják be a kukacokat,lárvákat,hernyókat. Hemzsegnek a fehérjéktől s mindegyik egy egy vitaminbomba.
2017. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!