Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyenlem hogy ilyen igénytel...

Szégyenlem hogy ilyen igénytelenek a szüleim?!

Figyelt kérdés

Anyuèk mindig cigiztek,de kimentek az udvarra ès bent rend ès tisztaság volt.mióta èn ès a nővèrem is elköltözött otthonról,nagyon igènytelenek lettek.bent a tv elött dohámyoznak.a falak sárgák.minden cigi szagú hiába szellőztetnek. Ha 1-2napig náluk vagyunk,mèg a kabátunkat is ki kell mosni itthon.a tiszta ruhájuk is büdös.anyám a vègtelensègig higított öblítőitől szerinte minden illatos.

Nekik is állandóan cigi szaguk van

Már megpuszilni se tudom őket találkozáskor úgy h ne jusson eszembe hogy milyen büdösek.de anyám legalabb mos fogat.ès rágózik.igaz,olyankor is csak a mentol keveredik a cigi szaggal.de apám vagy 10ève nem mosott fogat.sőt neki műfoga van de pillanatragasztóval ragasztja fel,ha ebèd közve leesik neki

A hányinger kerülget mikor ebèd közbe kiköpi a szarrá sárgult műfogait ès mèg poènkodik is hogy ugye van itthon pillanat ragasztóm.nekem meg a fèrjem elött lesül a pofámról a bőr.apám emelett úgy köhög hogy nem elèg hogy vele de mèg mással se lehet beszèlgetni. Ha itt alszanak nálunk (mert messze költöztünk)akkor mar 4:50kor fel kelt a köhögèsèvel mindenkit mert rá kell gyújtania. Ès buszken mondja h reggel 5nèl tovább nem alszik,mèg hètvègèn se. Úgy hogy este 11kor fekszünk le. Legalább ha vendègsègbe jön akkor alkalmazkodhatna kicsit. Mi se akartunk dèlig aludni,max7-ig,de nem lehet. Sajnos egyre nehezebben viselemel őket. Nem tudok változtatni,ha szólok vmit akkor szerintük finnyás lettem mióta külön költoztem.pedig nem èrzem finnyásnak magam de ettöl az igènytelensègtől felfordul a gyomrom.egyik hètvègèn nálunk lesznek,próbálok lelkileg felkèszülni rá.de nem nagyon megy:( mit tehetnèk?viseljem el őket ès ennyi?



2015. febr. 12. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
atya világ,pillanat ragasztóval?Hogy szedi le?majd kap valami mérgezést,ennyire hülye nem lehet.Hát ne aludjanak nálatok.nNem tudsz velük mit csinálni,megváltozni nem fognak.
2015. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyszer csak elengedi a ragasztó. Tudom h nem normális dolog,ès ő ezzel vagánykodik.

Mèrgezès már meg se kottyanna neki ilyen èletvitel mellett.

Ő szerinte "valamibe" neki is meg kell halnia. Ès csak röhög.

Nem tudom azt csinálni h nem engedem h itt aludjanak,busszal jönnek (2átszálással) 3órát utaznak. Ahogy ide èrnek,fordulniuk kène vissza:

2015. febr. 12. 08:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szörnyű.De azt a kis időt próbáld kibírni velük, végül is külön költöztél, vigasztaljon, hogy nem minden nap vagy kitéve ennek.
2015. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Inkább ti menjetek hozzájuk kocsival, és akkor még aznap vissza is tudok jönni, nem kell ott aludnotok.

(Egyébként borzasztó, amiket leírtál, nem csodálom, hogy szégyelled őket.)

2015. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
menjetek inkább Te sztem is. Akkor nem muszáj maradni... Enyémek is ilyenek, bár egy fokkal jobbak azért, de átérzem, hidd el.
2015. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

sajnos a mi helyzetünk se egyszerűbb, most nincs autónk.Pár hónapja adtuk el, és majd most tavasszal akarunk venni, addig gyűjtünk.

Szóval most nekünk is maradt a buszozás.

Viszont amíg kocsink volt, az se volt jobb,mert akkor meg elvárták hogy állandóan csak mi menjünk. Persze egyszerűbb neki, de nem vagyunk milliomosok, és az út oda vissza azért 10.-15.000 ft kb. Azt hiszik mi gazdagok vagyunk, pedig kb ugyanannyit keresünk mint ők, csak mi nem cigizzük el a fizetésünk felét, hanem spórolunk kocsira, vagy amire kell. (pl lakást felújítottuk )

de amíg kocsival mentünk, akkor se tudtuk megcsinálni hogy nem alszunk ott, mert ők nem érzi ezt a dolgot, nem veszik észre ezt magukon, és nem is tudnám nekik elmagyarázni. Olyan 2 havonta találkozunk, és olyankor is azt hallgatnám, hogy nem igaz, hogy 2 havonta egy éjszakát nem bírok ott ki.

most novemberbe voltunk utoljára náluk, azóta ők jönnek.. talán most ideérnek..elmaradt a karácsony, meg minden, mert mindig volt vmi kifogás. Én nem fogok minden hónapba utazgatni hozzájuk.

2015. febr. 12. 08:56
 7/14 anonim válasza:
6%
Kit érdekel ez szerinted?
2015. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és az értelmetlen válaszod?
2015. febr. 12. 09:14
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Basszus nehogy már azért legyen igénytelen valaki mert dohányzik :O Az egy rossz szokás,és mindenki magánügye.Tényleg finnyás vagy.Mondjuk a pillanatragasztó,meg az ebédlőasztalnál fog kivétel,no az igen :S

Lehet neked is vannak olyan szokásaid amit más undorítónak talál,holott neked teljesen természetes.Az igénytelenség azért durva kifejezés,főleg anyukádra aki,rendesen mossa a fogát,meg rágózik is,hogy valamennyire ellensúlyozza a cigi szagot.

2015. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó, szerinted a dohányzás csak egy rossz szokás? Amikor valaki állandóan ontja magából a füst szagot, amikor elsárgulnak a fogai, az ujjhegyei tőle, akkor szerinted az csak egy rossz szokás és a kérdező finnyás? Hát megmondom neked, hogy az én anyám is dohányzik, de napi pár szálat szív csak és ő maga mondja, hogy mennyire rossz az, amikor valaki láncdohányos és mindig büdös. Ha egy dohányzó embernek kellemetlen, akkor egy nemdohányzónak?

Igen, mindenkinek vannak rossz szokásai, nekem pl. az, hogy folyton sokáig fenn maradok, másnap meg nincs erőm semmire és nyafogok, de ettől még nem leszek igénytelen szerintem és az megint más,amikor egy nap 20 szál cigit elfüstölök és dől belőlem a cigiszag. Aztán moshatnám a fogam akárhogy, meg rágózhatnék akármennyit, mert a cigiszag nemcsak a szájból jön, elárulom, hanem a bőr pórusain át a ruhákból is.

2015. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!