Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyenlem hogy ilyen igénytel...

Szégyenlem hogy ilyen igénytelenek a szüleim?!

Figyelt kérdés

Anyuèk mindig cigiztek,de kimentek az udvarra ès bent rend ès tisztaság volt.mióta èn ès a nővèrem is elköltözött otthonról,nagyon igènytelenek lettek.bent a tv elött dohámyoznak.a falak sárgák.minden cigi szagú hiába szellőztetnek. Ha 1-2napig náluk vagyunk,mèg a kabátunkat is ki kell mosni itthon.a tiszta ruhájuk is büdös.anyám a vègtelensègig higított öblítőitől szerinte minden illatos.

Nekik is állandóan cigi szaguk van

Már megpuszilni se tudom őket találkozáskor úgy h ne jusson eszembe hogy milyen büdösek.de anyám legalabb mos fogat.ès rágózik.igaz,olyankor is csak a mentol keveredik a cigi szaggal.de apám vagy 10ève nem mosott fogat.sőt neki műfoga van de pillanatragasztóval ragasztja fel,ha ebèd közve leesik neki

A hányinger kerülget mikor ebèd közbe kiköpi a szarrá sárgult műfogait ès mèg poènkodik is hogy ugye van itthon pillanat ragasztóm.nekem meg a fèrjem elött lesül a pofámról a bőr.apám emelett úgy köhög hogy nem elèg hogy vele de mèg mással se lehet beszèlgetni. Ha itt alszanak nálunk (mert messze költöztünk)akkor mar 4:50kor fel kelt a köhögèsèvel mindenkit mert rá kell gyújtania. Ès buszken mondja h reggel 5nèl tovább nem alszik,mèg hètvègèn se. Úgy hogy este 11kor fekszünk le. Legalább ha vendègsègbe jön akkor alkalmazkodhatna kicsit. Mi se akartunk dèlig aludni,max7-ig,de nem lehet. Sajnos egyre nehezebben viselemel őket. Nem tudok változtatni,ha szólok vmit akkor szerintük finnyás lettem mióta külön költoztem.pedig nem èrzem finnyásnak magam de ettöl az igènytelensègtől felfordul a gyomrom.egyik hètvègèn nálunk lesznek,próbálok lelkileg felkèszülni rá.de nem nagyon megy:( mit tehetnèk?viseljem el őket ès ennyi?



2015. febr. 12. 08:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a lakásban dohányozni szerinted nem igénytelenség? Ehhez már nem is tudok, mit hozzáfűzni. Sajnálom a kérdezőt, volt párom szülei is rettentő igénytelenek, annyit tudtunk csinálni, hogy csak akkor mentünk, ha nagyon muszáj volt, meg ünnepekkor. Azt is megértem, hogy szégyenled őket, de gondolom a férjed megérti, hogy te nem tehetsz arról, hogy hogyan élnek a szüleid.
2015. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kovpet ***** válasza:

Minimalizáld velük a kapcsolatot, mást nem tudsz tenni.


"Ha itt alszanak nálunk"


Ilyen ne legyen és akkor a fele gond kilőve. Otthon meg azt csinálnak, amit akarnak, nektek nem kell oda menni. Megváltoztatni nem fogjátok tudni őket, így marad a távolság mint megoldás :)

2015. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát nem kell minden héten, minden hónapban találkozni... Vhogy oldjátok meg, h ne menjenek, míg az autó kérdés meg nem oldódik és addig Ti se menjetek. Elvégre nem kötelező.
2015. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
és miért nem beszélsz velük erről? Mondd meg, hogy legszívesebben nem jönnél haza, és állítsák vissza a régi rendet, és a papádnak is mondd el a véleményed,hogy ide mást nem is tudnál elhozni, egy fiút pl. vagy te sem jössz szívesen, sőt nem is fogsz jönni.
2015. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!