Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális, ha felnőtt ember...

Ez normális, ha felnőtt ember létemre irányítanak a szülők?

Figyelt kérdés
Megmodják mikor mit kel tennem, mit csináljak itthon házimunkát, na meg ,hogy mit egyek álltalában csak azt egyem inkább amit ők főztek mert ha nem akkor ,, miér az a sz..rt eszed ezt egyed ez jobb. NA meg: Mire költöm a pénzem? HÁT még azt is megmondják! Ezért ennyi pénzt adtál!? Pl: Vennék egy biciklit: minek vetted, nem ért ennyit, utána előhozzák az ő régmult járgányukat ezt használjam ez sokkal többet ér. Ezt el kel türnöm csak azért mert náluk lakom? Még azt is megmondanák ,hogy ki lehet a barátnőm mert az ilyen-olyan szarmazásu. MINEK az ilyen neked? HÁT ha elköltöznék még akkor is próbálnának irányítani. ÉS HA MÉG visszaszólok akkor még én vagyok a szar ,hogy mit képzelek hát én vagyok az apád ill. az anyád. NÉHA CSak gyülölni tudom őket (főleg ha még isznak is) (Megjátszom magam a falubeliek előtt mintha egy boldog család lennénk, persze ők mit sem tudnak mi folyik itt)Lehet ,hogy részben nekik köszönhetően lettem részben egy link alak. Ti mit tennétek? Ja és nem ihatok nagyon, dohányozni meg egyáltalán nem lehet, pedig felnőtt eber vagyok!

2015. márc. 7. 14:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Az biztos ,hogy én nem irányítanám így a gyerekeimet csak ha tullmennek a határokon. ÉN saját akaratot adnék nekik.Csak legyenek normálisak. Amíg náluk lakom sajnos tűrnöm kell. A rezsibe beszállok de még ez is kevés. HA 30-40 lennék még akkoris parancsolnának. Most azt tervezik ,hogy milyen munkám legyen Egy biztos egyszer tünjek el, de a kapcsolatot csak a színjáték kedvéért tartanám (a falubeliek megszólnának,) Néha gyűlölöm őket, vessenek magukra! NEM tudom mit éreznék ha halottak lennének.(És ha 80-100évesek lennének még elvárnák ,hogy gondoskodjam róluk, hát azt magasról leshetik! )
2015. márc. 7. 15:38
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
A szülők már csak ilyenek. Ha szülő leszel egyszer, te is ilyen leszel. Neked kell erősnek lenni, hogy meghallgatod a jó tanácsaikat, de te döntöd el, hogy mit akarsz. A cigit meg az italt én sem ajánlom. Olyan akarsz lenni int ők??
2015. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Ha elköltöznék nyomoznának utánam ,hogy mivel foglalkozom kivel élek és hol ,(hát köszönöm tunjenek a francba ezek rhdt.... semmirekellők!)
2015. márc. 7. 15:47
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
na jó gyerek, ez már azért kicsit sok
2015. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
12es Miattuk leszek (lettem) olyan mint ők, egy luzer, igy alakult ki a személyiségem ezen már nem nagyon tudok változtatni!Senkim nincsen ,se normális jólfizető munka se semmi.
2015. márc. 7. 15:54
 16/32 anonim ***** válasza:

A személyiséged addig tudod változtatni, amíg élsz. Ne keress kifogásokat.


Annyit tehetsz, hogy elköltözöl és éled a saját életed. Az én szüleim is összeférhetetlenek, hát leléptem. Kit érdekel, mit mondanak a faluban?

2015. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Próbálj elmélyedni egy érdekesnek látszó szakterületen. Netes szakmai oldalak, könyvek, ... ha van rá pénz, akkor szakmai tanfolyam, vagy suli.

Ezenfelül tanulhatsz még nyelveket, szóval kinőheted a szüleidet. Ha látják, hogy egy sor dologhoz értesz, akkor lehet, hogy változik kicsit az irányosban tanúsított magatartásmód.

2015. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam kicsit. Azt még nem is írtam az öltözködésnél előguberálnak nekem valami 60-80as évekbeli rongyokat ,hogy azt vegyem fel ,,nem kell neked vásárolni ezek nagyon jól állnak neked'' Hát normális az ilyen ember? (Neha muszáj felvennem ,hogy megnyugodjanak!) Mit gondolhatnak az emberek? -Hát ez nem normális ,hogy néz ez ki?!
2015. márc. 7. 16:35
 19/32 anonim ***** válasza:
Kérlek ne őket hibáztasd! Ha nincs munkád, akkor sürgősen keress. Ha nincs szakmád, tanulj! Rajtad múlik, és csak te tudsz változtatni az életeden. Soha, de soha ne tűrd el, hogy igy beszéljenek veled! Arra az sem ok, hogy nem dolgozol, viszont ne legyen kifogásod a munkára. Vagy tanulj, vagy dolgozz, ha semmire kellő vagy, akk
2015. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%

Akkor mit vársz? Nincs adu a kezedben, hogy változtass, türnöd kell, hogy legyen mit enned, laknod, mert bár nagykorú vagy, élősködsz a szüleiden mint egy gyerek. Állj a lábadra és irányítsd az életed, de ehhez az egyetlen út a munka...., és a tanulás, akár munka mellett.


9-es!

Rád ugyanez vonatkozik! Miért tűröd???

2015. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!