Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális, ha felnőtt ember...

Ez normális, ha felnőtt ember létemre irányítanak a szülők?

Figyelt kérdés
Megmodják mikor mit kel tennem, mit csináljak itthon házimunkát, na meg ,hogy mit egyek álltalában csak azt egyem inkább amit ők főztek mert ha nem akkor ,, miér az a sz..rt eszed ezt egyed ez jobb. NA meg: Mire költöm a pénzem? HÁT még azt is megmondják! Ezért ennyi pénzt adtál!? Pl: Vennék egy biciklit: minek vetted, nem ért ennyit, utána előhozzák az ő régmult járgányukat ezt használjam ez sokkal többet ér. Ezt el kel türnöm csak azért mert náluk lakom? Még azt is megmondanák ,hogy ki lehet a barátnőm mert az ilyen-olyan szarmazásu. MINEK az ilyen neked? HÁT ha elköltöznék még akkor is próbálnának irányítani. ÉS HA MÉG visszaszólok akkor még én vagyok a szar ,hogy mit képzelek hát én vagyok az apád ill. az anyád. NÉHA CSak gyülölni tudom őket (főleg ha még isznak is) (Megjátszom magam a falubeliek előtt mintha egy boldog család lennénk, persze ők mit sem tudnak mi folyik itt)Lehet ,hogy részben nekik köszönhetően lettem részben egy link alak. Ti mit tennétek? Ja és nem ihatok nagyon, dohányozni meg egyáltalán nem lehet, pedig felnőtt eber vagyok!

2015. márc. 7. 14:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen szülőknek nincs életük, és a tiédet is tönkre akarják tenni.
2016. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Veletlen kerdesek kozott olvasom a torteneted es a valaszokat, jo olvasni a hozzaszolokat.
2016. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!