Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ebben a szituációb...

Szerintetek ebben a szituációban anyukám döntése helyes?

Figyelt kérdés
Megkért, hogy pucoljak meg neki 30 krumplit. Mondom oké segítek neki megcsinálom. Leülök a TV elé, hogy majd ott elvégzem a munkát. Elkezdtem TV-zni meg pucolni a krumplit erre odajön a nővérem, hogy kapcsoljam ki a TV-t mert, hogy ő a nappaliba akar tanulni merthogy az ő szobájában sötét van (fényes nappal van és még lámpa is van a szobájában). Anyukám felajánlotta neki, hogy menjen be a másik tv-s szobába de Ő azt mondja hogy nem. Én meg mondtam, hogy akkor én meg nem fogom megpucolni a krumplit. Erre azt mondja anyukám hogy jolvan akkor ne. Bemegyek a szobámba és hallom hogy elkezd ordibálni hogy hozzam ki a gépemet a szobámbol és hogy 1 hétre el leszek tiltva. Erre meg mondtam hogy a nappaliba nem azert van TV hogy azt nézzük. És ordibálva elküldött hogy nem akar látni egész nap. Ennyi.
2015. márc. 8. 12:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
88%

Hát szerintem meg a tesó volt bunkó. Én se megyek be a nappaliba tanulni, míg más esetleg ott töltené az idejét. Ennyi erővel üljön ki a konyhába, ott van asztal, szék, és általában fény.


Most mindenki üljön néma csendben, míg a KÖZÖS helyiségben ő tanul? Ez nonszensz. Nehogy már lábujjhegyen kelljen járnia mindenkinek, meg meghúznia magát.


Én anyád helyében átküldtem volna a másik szobába. Jöhet a lepontozás.

2015. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó énis kb. így gondolom!:)
2015. márc. 8. 14:22
 33/38 anonim ***** válasza:
88%
Akkor vállalom a lepontozást én is. Anyuka vagyok két lánnyal. átküldtem volna tanulni a másik szobába ahol a krumplipucolás nem kivitelezhető. A közös helyiség nem arra van, hogy azt bárki kisajátítsa a többieknek meg kuss legyen a neve.
2015. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
36%
látszik, hogy a válaszolók közül mennyi anyukának nincs egyetemista gyereke... :(
2015. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
68%

34

Mibe más egy gimis gyerek, mint egy egyetemista gyerek tanulás szempontjából?

Max annyi, hogy az utóbbinak többet kell, attól még nem all meg az éet, és nem mindenki az ő tanulásáért ugrál, vagy éppen jár labujjhegyen.. Vagy mégis?

Szeribtem az aki csak siri csendben tud tanulni nem sokaig húzza a suliban..



Szerintem a büntetés nem volt jogos, ha azt mondta "jólvan akkor ne"

A tesódat pedig nem ertem, ha volt masik tévés szoba,mahol van feny,makkor miert az kellett, vagy miért fájt volna 10percet várnia..( nem akkor váltja meg a világot)

2015. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
68%

sokkal feszítettebb egy zh vagy vizsga időszak

én pl csak csendben tudok tanulni, mégis időben fogok végezni a sulival

2015. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
91%
Miért a szobában kell krumplit pucolni? Miért nem tanult a nővéred a saját szobájában? Miért nem tanult a másik szobában? Miért nem néztél tévét a másik szobában? Miért anyáddal cseszel ki, ha a nővéred idegesített fel? Anyád helyében lehet, hogy én is úgy érezném, hogy a fax kivan már veletek...
2015. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
A másik szobába nincs hely ilyen tevékenységhez. És anyukám nekem mondta hogy én menjek el. Miközbe én voltan ott hamarabb + neki segítek .
2015. márc. 9. 08:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!