Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetünk jó szülők, ha folyton...

Lehetünk jó szülők, ha folyton öljük egymást? A baba változtatna ezen?

Figyelt kérdés

A barátommal/(ex)vőlegényemmel 7 éve együtt vagyunk. De folyton veszekszünk, gyilkoljuk a másikat.

Ő megőrjít a flegma, "nekem minden mindegy, semmit nem veszek komolyan" stílusával, én pedig kikészítem a hisztijeimmel, de ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást. Pár szakításon már túl vagyunk, tavaly nyáron majdnem összeházasodtunk, több száz ember volt meghívva, mire én az esküvő előtt pár nappal egyszerűen leléptem.


2015. márc. 13. 17:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2015. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
NEM!!!
2015. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Úr isten nehogy bevállaljatok egy gyereket! Szerencsétlen, még meg se fogant már sajnálom...
2015. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
8 hetes terhes vagyok.
2015. márc. 13. 17:44
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Ez szomorú , nagyon sajnálom a gyereket, nem egy normális családban fog megszületni az biztos . :(
2015. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, külön külön lehettek jó szülők de így együtt nem. A gyereknek nagyon nem lesz jó ha előtte vitatkoztok,és hiába mondod azt ,hogy nem fogtok,ha már most ennyit veszekedtek a baba mellett fáradtan ingerülten még többet fogtok.
2015. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Andi80018 ***** válasza:
89%
Ha nincs összhang, vagy idegesek vagytok, bármi negatív energia van, azt a gyerek egy másodperc alatt megérzi, és simán átveszi. Meg kell próbálni nyugodtnak maradni és nem széthúzni. Az sem jó, ha különböző képen neveltek.
2015. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Akik lepontoztak azok biztos nagyon élvezik ha 0-24-ben csak az üvöltözést hallják... Az ellenségemnek se kívánom, hogy olyan családban kelljen fölnőnie, ahol folyamatosan amiatt kell rettegnie, hogy a szülei vajon kinyírják-e egymást, vagy hogy a szomszédnak mikor lesz megint elege és hívja a rendőröket.
2015. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez a gyerek is apa nélkül fog felnőni...
2015. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Persze, a gyerek majd megoldja... Sok eszed van! Így gyereket vállalni... Biztos nem szülném meg.
2015. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!