Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözöm a baba miatt, hogy...

Elköltözöm a baba miatt, hogy mondjam el? Megsértődik majd?

Figyelt kérdés

2 hónapos a féltestvérem, anyáékkal élek.

Előtte is voltak problémáink itthon, de már ez nekem sok.

Nem részletezném, nem azt kérem, hogy írjátok, igenis nekem van igazam, stb.

Apukám nem itt él, hanem külföldön, így hozzá nem tudok menni, mert jövőre érettségizem. De a legjobb barátnőm már egyetemista, saját lakása van és mondta, hogy hozzá mehetnék, nagy a lakás, elférek és apa is mondta, hogy fizetné az ott lakásomat.


Azonban gondban vagyok amiatt, hogy ezt mégis hogy mondjam el vita, sértődés nélkül. Mert most amúgy is folyton áll a bál valami miatt (nem csak velem), de ez így tényleg nem mehet tovább.


2015. márc. 16. 16:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező helyében én is pont letojnám, hogy épp most született-e gyereke, én is a gyereke vagyok, és ha leszarja, hogy a barátom megütött, akkor onnantól engem sem érdekelne az anyám. Ilyen egyszerű. Azért nem kell belehalni egy gyerek érkezésébe. Az meg megint más, hogy elfelejti a saját lányát elhívni a nyaralásra?? De tényleg, védjétek csak a nőt. XD

Kedves kérdező, úgy látom, hogy akárhogy mondod, teljesen lutri, hogy hogy fogják fogadni. Közöld velük, hogy mész, szervezd meg a dolgokat, és sok sikert.

2015. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is menj ki apukádhoz. Most gondolj bele a magyar joggal sokkal kevesebb lehetőséged lenne külföldön, mintha ott elvégeznél politológiát, nemzetközi tanulmányokat, vagy valami EU-s joggal kapcsolatos szakot (nem vagyok képben ebben a témában, nézz utána). Viszont azután akár haza is jöhetsz, ha úgy döntesz.

Egy csomó válaszoló meg egyszerűen nem képes felfogni a problémát, hogy a kérdezőt teljesen kizárták a családi életből, az anyja az új pasiját választja a saját gyereke helyett, a baba körüli dolgok csak utolsó csepp a pohárban.

2015. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon sokan úgy gondoljátok, hogy az anya, a család az egy szolgáltatás, ami nektek jár. És ha nem megfelelő, akkor jogotok van lelépni, és vergődni!


A család egy közösség, aminek a része vagy, amiért neked is tenni kell!

2015. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
67%

Elég erős komfort vesztés az, hogy véletlenül otthon hagyták mikor nyaralni mentek.

Itt már erősen a baba születése előtt is meg volt a probléma, ez csak plusz volt.

Lehet sajnálni az anyukát, én is sajnálom, főleg ha ilyen a

"kedves" férje ahogy a kérdező leírta, de az meg az anya hibája, ha a másik gyerekét eltaszítja maga mellől és a problémáit sem hallgatja meg. Illetve próbálkozott az anyukájával beszélni de süket fülekre talált.

2015. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
22%

Azért a kérdező is elég öntelt lehet.

Lelépne a barinőhöz.

A pasika megképelte, gondolom ok nélkül...

Anyával nem jön ki

Kishúga nem érdekli (8 hetes)

Mostoha apuval nem jön ki...

Gondolom tipikus tini, aki mindent jobban tud.

2015. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
10%

Kedves kérdező, ha anyukádadl történik valami két év múlva, a pasija lelép egy másik nővel, akkor mi lesz a kishugoddal? Amikor már te is 18 leszel?


Mehet árvaházba 2 évesen, hogy ne zavarjon a bulizásba?

2015. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
62%
Már bocsánat58%os nagyonhülye, de az egy teljesen más szitu. Nem mellesleg mindenki magának szül gyereket,nem egy tininek,tessék is róla gondoskodni. Ha nen megy akkor meg viselni kell a következményeket. Esetünkben azt hogy a nagyobbik,eldobott lánya elköltözik. Megjegyzem,teljesen jogosan...
2015. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
84%

Én teljesen megértem a kérdezőt. 17 évesen én ku.rvára nem foglalkoznék egy babával. Nem érdekel, hogy az anyámé vagy bárki másé, ők akartak gyereket, nem én. Egy 17 évesnek a tanulás a feladata, nem pedig a gyereknevelésben való részvétel. Ráadásul egész nap ordít, beszarik és még sorolhatnám, hát a fas.znak lenne kedve ehhez, pont ilyenkor, amikor az érettségire és a továbbtanulásra kell koncentrálni.

Jöhet a sok lepontozás :DD tudom, fáj az igazság...

2015. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Barom vagy te! Azért vagyok barom, mert számomra nem volt közömbös az öcsém? Nem húgom, hol írtam hogy a húgom? Olvasd már el mégegyszer! Egyébként pedig nem értem mit rinyálsz itt, ha annyira lesz@rják a kis fejedet, ahogyan írod, akkor fogd meg magad, és költözz el most, ne is szólj nekik semmit, csak menj minéál előbb! Úgysem fogják észrevenni, ha meg észrevennék véletlenül, akkor meg majd tapsolnak inkább örömükben! Hajrá!
2015. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
44%
Te nem vagy normális utolsó...
2015. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!