Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözöm a baba miatt, hogy...

Elköltözöm a baba miatt, hogy mondjam el? Megsértődik majd?

Figyelt kérdés

2 hónapos a féltestvérem, anyáékkal élek.

Előtte is voltak problémáink itthon, de már ez nekem sok.

Nem részletezném, nem azt kérem, hogy írjátok, igenis nekem van igazam, stb.

Apukám nem itt él, hanem külföldön, így hozzá nem tudok menni, mert jövőre érettségizem. De a legjobb barátnőm már egyetemista, saját lakása van és mondta, hogy hozzá mehetnék, nagy a lakás, elférek és apa is mondta, hogy fizetné az ott lakásomat.


Azonban gondban vagyok amiatt, hogy ezt mégis hogy mondjam el vita, sértődés nélkül. Mert most amúgy is folyton áll a bál valami miatt (nem csak velem), de ez így tényleg nem mehet tovább.


2015. márc. 16. 16:48
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező barmozott le bennünket, csak azt a szép kommentjét törölték.
2015. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, jól gondolod meg, hogy kinek a tanácsát fogadod meg.

Hozzád hasonló sértett, zavarodott tiniknek, vagy tiszta fejű kívülálló normális embereknek.


A családját nem válogathatja meg az ember, de sokat lehet javítani és rontani is a helyzeten.


Tapasztaltból mondom. Volt egy barátom, folyton nálunk lógott, hasonló szituációban volt, és teljesen kizárta magát a családjából. Az apa tűnt a jó fejnek. Később persze rájött, hogy csak egy tróger, és nem véletlenül vált el tőle az anyja. Azóta is teng leng a világba. Pedig eltelt már vagy 15 év...

2015. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Mizu? Elköltöztél? Mire jutottál?
2015. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!