Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehet a gondozó szülő,...

Mit tehet a gondozó szülő, mikor jár el jól a kk. gyermekei érdekében? Ha javaslatot tesz a több száz km-re elvált különélő szülő, hogy ne kellejen a "jog" miatt ingáznia kk. gyermekeknek.

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerekem van az ex férjemtől,350 km-re lakik tőlünk,mi költöztünk.Mi úgy egyeztünk meg,hogy bármikor jöhet a gyerekekhez(sosem jön) a gyerekek az összes iskolai szünetet nála tölthetik(ebből egész évben össz. 8 napot vállalt be,2 nap karácsonykor,4 nyári szünetben).Én álltam mindig annak a költségét,hogy apukához elmenjen és visszajöjjön,az ügyvéd azt mondta,hülye voltam,mert hiába én költöztem,annyi a kötelességem,hogy az útiköltség felét kellene fizetnem,vagy félútig elvinni a gyerekeket.Hagyd,hogy a gyerek az apjával lenne amennyit szeretne,nem is értem miért kell ezen problémázni,én örülnék,ha több időt töltene velük,mondjuk idén már a gyerekek nem akarnak menni,mert elegük van az apjukból :S
2015. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!