Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? (kérdés rövid,...

Mit tegyek? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem miért van ez.

Teljesen azt érzem, hogy utálnak a szüleim. Fenyegetnek, rettegésben tartanak.

Sokszor vagyok velük szemtelen, visszaszólogatok, de sokszor próbálok velük normális lenni, amit egyáltalán nem értékelnek.

Ha már valami kicsit nem tetszik nekik, ha már kifejezem a véleményem, azonnal felháborodnak, üvöltöznek, és ocsmányságokat vágnak a fejemhez. Hogy én egy semmirekellő szar vagyok, dögöljek meg stb.

De néha egészen normálisak, és néha olyanok vagyunk, mint egy rendes család.

De már utálom magam, nagyon fáj amit csinálnak velem. Sose mondták, hogy szeretnek, sose öleltek meg, sose lelkiztem velük.

Sokszor az is felmerül bennem, hogy én minek születtem meg. Olyankor azzal nyugtatom magam, hogy mr csak pár év, s elhúzhatok innen, kezdhetek egy új, normális életet. De a gyerekkorom eléggé el lett cseszve.

Nem tudom mit tegyek, hogy lehetne velük normális vagy legalábbis elviselhető a kapcsolatom?

Beszélni nem lehet velük, mert mindent támadásnak vesznek.

Kérlek segítsetek!

15


2015. ápr. 6. 15:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nincs iskolapszichológus. És az osztályfőnökömben sem bízom. :/

Na mindegy, kibírom még ezt a pár évet, tanulok, megalapozom a jövőmet. Aztán lesz ami lesz!:)

2015. ápr. 6. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!