Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy anyám nem engedi?

Figyelt kérdés

Ma délután leakartam menni a mellettünk lévő utcában elhelyezkedő kis zöld, füves platzra de anyám nem ért rá hogy "felügyeljen". Én mondtam h már nem vagyok 5 éves tudok magamra vigyázni és itt (Németországban) amúgy sem olyanok az emberek (mellesleg az utca fele egyszer se kell átmenni úttesten). De nem engedett el egyedül...Osztálytársaim már egyedül mennek pedig kirándulni az erdőbe 2-3 kilóméteren át...Szerintetek normális h nem engedett el?

12L



2015. ápr. 7. 17:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az osztálytársaim nem hazudnak...Vagyis barátnőm nem...Mikor nála voltam egyszer, anyja simán elengedett minket túrázni az erdőbe egyedül...A platzon pedig tornásztam volna (gimnasztikára jártam/járok)...Egyébként buszozni enged (ami pedig nagy szám, mert a sulim 20 percre van innen...)...Úgyhogy nem is nagyon értem hogy a gyalog 5 percre megközelíthető füves helyre miért nem enged...Egyébként anyám ilyen, túlzásba viszi a babusgatást, elvárja hogy úgy viselkedjek mint egy ovis, ha pedig nem teszem akkor leordít és azt mondja hogy nagyon hülyén viselkedek...Pl múltkor is tesómmal ordítozott mert mikor ki akart szálni a kocsinkból beverte a fejét a kocsi tetejébe (nem tudom hogyan mondjam, de remélem értitek) és arra anyám meg elkezdte hogy a tesómmal milyen béna hülyegyerek és hogy nem ő tehet arról hogy bevágta a fejét mert béna...(szegény tesómmal meg majdnem sírva fakadt) Néha babusgat, néha meg ordítozik.

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 8. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!