Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megváltozhat a csapodár fiam...

Megváltozhat a csapodár fiam későbbiekben? Teljesen el vagyok keseredve, hogy nem lesz unokám.

Figyelt kérdés
29 éves. Jelenleg van egy 18 éves barátnője, illetve egy 40 éves szeretője. Ez mellett rendszeresen szokott prostikhoz járni. (nem útszél lányokhoz, hanem egyetemista és modellkedő lányokhoz. Komoly kapcsolata még nem volt. De nagyon szeretne. Miden hétvégén bulizik és akkor nagyon keményen iszik. Szinte minden nap videojátékozik. Sokat lóg a haverjaival.
2015. ápr. 22. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Ne általánosíts,a fiad magához hasonló "kaliberű" lányokat talál...egy szint.

Reméld hogy megváltozik,mert így nem buta nőnek nem is kell a fiad, ahogy most áll.

Buliban berúgva,videojátékozva nem is fog találni normális lányt,hiába "szeretné".

2015. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, tedd a szívedre a kezed, és válaszolj őszintén. Rá mernél bízni egy kicsi gyereket a fiadra?


Egyébként meg te nevelted, valami nem jött össze...

2015. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

pff a lányok a buták

a kislány vajon miért van vele? pénz.

a milf? valszeg a férje nem dugja, a fiad meg igen.

2015. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Miért más lányokat szidsz, mikor a fiad egy ringyó?
2015. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
Hát azért az "egyetemista" modellkedő lányok elég drágák. Mondjuk ezt a kifejezést nem tudom ki mondta neked, a valóságban ilyen nem nagyon van.
2015. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
A fiad jól csinálja. Őt legalább értékelik a nők. Aki rendes, normális, hűséges férfi és tényleg igazi szertő, barátnőt, és szeretetteljes kapcsolatot szeretne, azt a mai lányok le sem sz.rják. Barátnak jók vagyunk, a fiad kategóriájú suttyók meg dugogatják őket. Bárcsak én is olyan tudnék lenni, mint a te fiad.
2015. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

Ne aggódj, részegen majd felcsinál valami luvnyát, és már be s indul az unokaprojekt.

Ami miatt viszont aggódnék, hogy 28 évesen még nincsen megtakarítása. Nem tűnik egy sikeres embernek.

2015. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13%

16.-nak.


4. vagyok,ne írj ide ilyet,mert lepontoz a nép (nők)ahogyan engem is lepontoztak.

2015. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van gyerekem, feleségem, meg barátnőm is, igaz prostikhoz nem járok. Mindig több vasat tartottam a tűzbe, mégis lett gyerekem. Anyuka nem kell aggódni!
2015. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem a kérdést, hiszen a csapodárság csak növeli az unoka esélyét. Most is évente több tucat nővel van szexuáis kapcsolata. Talán már van is unokád valahol, csak meg kell találni.
2015. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!