Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha 15-17 éves korában terhes...

Ha 15-17 éves korában terhes lesz valaki, és a szülő nem írja alá az abortuszhoz a papírokat, akkor hova kell fordulni?

Figyelt kérdés

A szülő abortusz ellenes,a lány szülje meg a gyereket és adja örökbe.


A lány nem akarja megszülni,ilyenkor ki segit neki?

Az idő is számit,nehogy kifusson az időből.


Én első körben a gyámügyre gondolnék,de ott elég lassú az ügyintézés,nem? vagy ilyenkor s.o.s.be előre veszik?


2015. ápr. 25. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
46%

Még egy lehetőség van, elmész pszichiáterhez, megmondod, hogy öngyilkos leszel, azt mondják a hangok a fejedben, hogy tegyél kárt magadban és a babában...vagy kitalálsz vmi hasonlót. Adnak egy papírt, hogy pszichiátriai szakvélemény alapján megszakítható a terhesség. Így megkerülöd az egész jogi hülyeséget, a szülői beleegyezést, és még fizetned sem kell.


#18

"16os, az addig okés, hogy felíratja a gyógyszert - én mondjuk agyon is ütném a lányom, ha fogamzásgátlózni kezdeni"

Gratulálok, ha agyonütnéd a lányodat, ha felelősségteljesen viselkedne, és nem a véletlenre bízná, hogy terhes lesz vagy nem. Te sem lehetsz jobb, mint a kérdező anyja.

2015. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
48%
előző: van, aki éveken át használ óvszert és beválik. nem kell rögtön hormonnal tömnie a fejlődő szervezetét. itt a kérdező balfék barátja szúrta el.
2015. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
86%
egyébként is hülyeséget írsz, mert pszichiáternél egyrészt hetek kérdése, amíg sorra kerül (magánrendelésre, gondolom, nincs pénze), másrészt nem hülyék, hogy ne tudják megkülönböztetni az igazi beteget a szimulálótól...
2015. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
40%
31 es ! Igen , valóban van ez a lehetőség . Sok évvel ezelőtt egy ismerősőmnek is megszakították így a terhességét , ő már akkor közel 16 hetes volt úgy emlékszem :S
2015. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
30%

''egyébként is hülyeséget írsz''


Szerinted honnan szedem ezeket az infókat?? Napi szinten foglalkozok ilyen esetekkel. Hetente legalább 1 olyan nő jön hozzánk abortuszra, akinek pszichiátriai papírja van. De egyébként meg teljesen normális. Igaz, ahol én dolgozom, ott a 12-24 hétig jönnek megszakításra. De ezt a pszichiátriai dolgot 12 hét előtt is el lehet intézni.

2015. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

Voltam benn a gyámhivatalban. Elmondtam mindent,az eseményutáni tablettás résztől kezdve,hogy 6 lassan 7 hetes terhes vagyok,és anyám nem engedi h elvetessem és ha esetleg a gyámügy engedélyezné anyám helyett,ő akkor sem fizetné ki.


Elkérték anyukám telefonszámát,a barátom telefon számát és lakcimét. Bár mondtam h az utóbbit sem a lakhelyén,sem telefonon nem tudom elérni,és azt mondták h tirolba fogadott el vmilyen állást.

2015. ápr. 27. 10:39
 37/69 A kérdező kommentje:

Azt mondták hogy behivják majd anyukámat és vele is elbeszélgetnek. Elösször egyedül,majd úgy hogy én is ott vagyok.


Kicsit félek,hogy mi lesz ha anyu haza ér.

2015. ápr. 27. 10:41
 38/69 anonim ***** válasza:
91%

Remelem kap majd felmosast anyad.

Amugy jol tetted, nagyon sok batorsag kellett ehhez! Szoritok, hogy minden rendben menjen!

2015. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
85%
Kitartás! Biztos lesz jó nagy veszekedés, meg el hord majd mindennek, de egy dolog lebegjen a szemed előtt : a te életed és jövőd a tét, senki más nem dönthet róla, csak te.
2015. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
0%
igen elég nehéz lesz egymagad eltartanod, mert gondolom anyukád nem fog támogatni ezután.
2015. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!