Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha 15-17 éves korában terhes...

Ha 15-17 éves korában terhes lesz valaki, és a szülő nem írja alá az abortuszhoz a papírokat, akkor hova kell fordulni?

Figyelt kérdés

A szülő abortusz ellenes,a lány szülje meg a gyereket és adja örökbe.


A lány nem akarja megszülni,ilyenkor ki segit neki?

Az idő is számit,nehogy kifusson az időből.


Én első körben a gyámügyre gondolnék,de ott elég lassú az ügyintézés,nem? vagy ilyenkor s.o.s.be előre veszik?


2015. ápr. 25. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
82%

Es ezert O a hibas?

Ennek a lanynak az anyja egy felelotlen(igen az!)onzo, noszemely. Ott lett volna a lehetoseg, hogy segitsen neki meg idoben, o pedig bigott abortusz elleneskent meg arra sem volt kepes, hogy esemeny utanit vegyen par ezer ft-ert, most meg a gyereke mehet abortuszra ,ami sokkal nagyobb lelki megterheles.

2015. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
5%
gondolom senki nem tartotta a 15-17 éves lány nyakához a kést hogy neked márpedig igenis szexelned kell...úgyhogy ez nagyrészt a lány hibája, és még a felelősséget se vállalja a tettéért.
2015. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
95%
A felelősség a büntetés lenne, ugye? A büntetés meg a gyerek? Felhasználnál egy gyereket arra, hogy egy másikat megbüntess? Le se köpnélek.
2015. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
3%
Nem kell felhasználni a gyereket. Megszüli, örökbe adja, ennyi. Tudnád hányan akarnak örökbe fogadni csecsemőt... A kérdező arra számíthat, hogy ha bevonja a gyámügyet, és végül elmehet abortuszra, az anyja minimum kitagadja...
2015. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsetlen gyereket egy jarkalo inkubatornak kepzelitek? Uristen, ez szanalmas. Fogjatok kezet az anyukaval :).

Persze, csak megszuli es orokbeadja, szerintem neked nincs gyereked, de ha van sajnalom ot nagyon.

Arrol O nem tehet, hogy masnak nem adatik meg gyermek, nem kotelessege szulni es nem is varhato el egy ilyen fiatal lanytol.

Lehet megnyomni ujra a piros kezet, amiert nem tetszik a valaszom.

2015. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 A kérdező kommentje:

Anyám ma megy a gyámügyre. Izgulok,tegnap eléggé ki volt akadva h behivták.


Nem érzem amúgy magam fekelőtlennek a történtek miatt. Nem tartott senki kést a nyakamhoz h szexeljek,de nem tehetek arról h kiszakadt az óvszer. Abba hibás vagyok h félre ismertem nagyon a barátom,nem hittem volna h 1,5 év kapcsolat után így fog reagálni. :-(


És akkor ez miatt a baleset miatt kéne nekem szülni vkinek gyereket? Ez igazságtalan lenne. Jó sajnálom azokat akiknek nem lehet gyereke,de neh már ez miatt az én életem menjen tönkre.


Anyám ezt az örökbe adás dolgot úgy gondolja h suliba is be kell járnom,meg itt maradok a városban. Mindenki tudja csak meg h milyen felelőtlen vagyok én.

2015. ápr. 28. 07:56
 47/69 A kérdező kommentje:
Megtettem mindent h elkerüljem ezt a helyzetet,irattam esemény utáni tablettát. Anyám a felelőtlen amiért ilyen helyzetbe hoz,mert nem volt képes kiváltani a gyógyszert.
2015. ápr. 28. 07:59
 48/69 anonim ***** válasza:
91%
Tudod 44. Ha ilyen anyàm lenne ,én magam hagynàm ott a fenébe miutàn túl vagyok a terhességmegszakítàson ! Még hogy kitagad ..... :D ... Tudod mit ,tehetne egy szívességet ...
2015. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
93%
Anya vagyok jómagam is ,és tudod ha tetszik neked ha nem , 15- 17 évesen bizony gondolkodàs nélkül a terhességmegszakítàst vàlasztanàm !!!! Engem az atyaúristen nem kötelezne egy nem kívànt terhesség kihordàsàra !!!
2015. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:

Mi az h én tanuljak a dologból?


Védekeztem,baleset történt,akartam tenni ellene(esemény utáni),ezen kívül még mi másttudtam volna tenni?


Azt ne ird kérlek h nem kellett volna szexelnem,mert 1. a baj már megtörtént,2. Védekeztem óvszerrel tendesen-nem csak durr bele módon éltem szexuális életet.


Az én hibám talàn h nem kapok zsebpénzt? Utoljára karácsonyra kaptam 5000ft-ot. De felelőtlen vagyok mert nem tartottam meg arra az esetre ha egyszer igy járok,igaz?

Hibás vagyok mert hiába járok a diákszövetkezetek nyakára nem hivnsk dolgozni?


Te sem váltanád ki a lányodnak az esemény utánit ha ilyen történne vele? Te is azt mondanád h reménykedj h nem vagy terhes,nem? És ha az lesz,akkor meg h tanuljon a hibájából ezért adja oda egy gyermektelen párnak. Ez gusztustalan hozzá állás.

2015. ápr. 28. 09:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!