Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek abortuszuk volt,...

Akiknek abortuszuk volt, előtte elmondták az apának? Szálljak szembe az anyámmal?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy terhes vagyok.

Fejben tudtam, hogy ebben a helyzetben a "legjobb" és egyetlen döntés az abortusz.

Anyának elmondtam, ő is ugyanezt mondta, intézi az egészet és mondta, hogy ezt kettőnkön kívül itthon senki nem fogja tudni és nem mondhatom el a barátomnak sem, mert az lehet, hogy a kapcsolatunk végéhez vezetne, így pedig nem lesz baj.


De nem tudom, én szeretném ezt elmondani a barátomnak. Úgy érzem, hogy tudnia kell erről... Utána gondolom együtt sem lehetünk egy ideig, mit mondok majd, hogy "fáj a fejem"?!

Csak akkor lehet, hogy az anyám fog megharagudni.


2015. máj. 5. 13:18
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
46%

nézzél kicsit tükörbe!

hagyd a fiút, inkább el, úgyse szereted, anyuci diktál még neked! legyen egy őszinte bnője, nem te..

2015. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ne mond el. Fiatal vagy. Ősszel kezded az egyetemet. Tehát se munkád se semmi, ergo gyedet sem fogsz kapni csak gyest. A barátod gondolom szintén egyetemista vagy most kezdi ő is, tehát neki sincs se munkája se semmi. Attól, hogy a szüleiteknek van egzisztenciája, attól nektek még nincs. Ha nehezen tudod feldolgozni az abortuszt járj el pszichológushoz vagy a neten beszélgess emberekkel. Tudom, hogy szeretnéd most megtartani a babát, de ha nem olyanok a körülményeitek akkor inkább ne. Ha nem lesz szakmád, nem tudsz dolgozni és később ne adj isten megözvegyülsz és egyedül kell eltartanod a gyereket akkor leszel igazán bajban.
2015. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
53%
Anyagi helyzetetek jó ... Ki álltal ? Szüleid álltal ? Vagy te és a párod kerestek olyan jól , hogy a családalapítás nem okoz gondot ? A párod is úgy akarjon babát , ha nem a szülők segítségével tudjátok eltartani , hanem TI tudtok érte felelősséget vállalni ! Mondd el a párodnak igen , és azt is hogy a leghelyesebb döntés a terhességmegszakítás ! Majd ha a tanulmányok befejezése után is együtt vagytok , akkor gondolkozatok gyereken !
2015. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 clara.s ***** válasza:
79%
Szia, ezt a parodnak is el kell hogy mondjad.én anyukad helyébe a védekezésről is alaposan elbeszélgetnék veled.a babát ne tardsd meg.menj egyetemre hasznald ki hogy fiatal vagy.18 evesen en sem tartanam meg a babat.nagyon fiatal vagy es egy gyermek sok lemondassal,önfelaldozassal jar,nem jatekszer.
2015. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
60%

"Nem hinném, hogyha később gyereket akarnánk"

- tök mindegy, mi a lószrt hiszel sz IGAZSÁG mindig kiderül

Ez a természete.

2015. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 clara.s ***** válasza:
94%

18 évesen biztos ugy gondolod ő a nagy ő....ez sok esetbe nem igy van.

Nem azert fog elhagyni mert abortuszra mész,hanem ha nem vagy hozzá őszinte,kiábrándul belőled.

2015. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
21%
clara.s vagy azért mert ezt az életfontosságú kérdést nem vele beszéli meg - nem fog családot alapítani olyannal, aki élet-ellenes hazug lelkű.
2015. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

67%-os válaszoló, Te nem segíteni szeretnél, úgyhogy kérlek, többet ne válaszolj.


Többiek:

A barátom idősebb nálam (26 éves), már nem a szüleivel él, saját maga által él olyan életszínvonalon, amilyenen.



Nem életellenes vagyok, de itt tényleg nincs más megoldás.

2015. máj. 5. 13:48
 19/53 anonim ***** válasza:
37%

de igen, segíteni szeretnék: tudnod kell, hogy az igazság mindig kiderül, előbb-utóbb, lehet, hogy 60 év múlva,

de nem marad semmi titokban Ez az igazság természete.

2015. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
23%
minek írtad ki ide? anyád elintéz mindent, te csak dőlj hátra
2015. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!