Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek abortuszuk volt,...

Akiknek abortuszuk volt, előtte elmondták az apának? Szálljak szembe az anyámmal?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy terhes vagyok.

Fejben tudtam, hogy ebben a helyzetben a "legjobb" és egyetlen döntés az abortusz.

Anyának elmondtam, ő is ugyanezt mondta, intézi az egészet és mondta, hogy ezt kettőnkön kívül itthon senki nem fogja tudni és nem mondhatom el a barátomnak sem, mert az lehet, hogy a kapcsolatunk végéhez vezetne, így pedig nem lesz baj.


De nem tudom, én szeretném ezt elmondani a barátomnak. Úgy érzem, hogy tudnia kell erről... Utána gondolom együtt sem lehetünk egy ideig, mit mondok majd, hogy "fáj a fejem"?!

Csak akkor lehet, hogy az anyám fog megharagudni.


2015. máj. 5. 13:18
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Itt a tiniket szidja mindenki hogy nem vállalják a felelősséget a tetteikért. A 32.-es válaszoló felnőttként se vállalta az abortuszát a férje előtt.. undorító.. gondolom ő elvárja a teljes őszinteséget.
2015. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

50-es te nagy tévedésben élsz.. nem vagy abortusz ellenes. az abortusz elleneseknek első a baba érdeke, akkor is ha a megszületése nekik kényelmetlenséget okozna. nos, te inkább elvetetnéd nehogy kényelmetlenül érezd magad.


Kérdező.. szép kis anyád van már nem azért. milyen értékeket tanít neked? Gondolom akkor az se lesz neki baj ha neki hazudozol. ez nem kis dolog a párodnak joga van tudni, és dönteni arról elhagy-e vagy veled marad az abortusz ellenére is.

2015. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Csak remélni tudom, hogy a fiam sosem botlik ilyen barátnőbe és ilyen "anyósba". Függetlenül a dolog kimeneteléről- amit már úgyis eldöntöttél- mit gondolsz, hogy tudnál egy ekkora titokkal élni? Kicsit sem mardosna a lelkiismeret, hogy eltitkoltad az elől, akinek pont annyi köze van ehhez, mint neked. Anyád nem kicsit gusztustalanul áll hozzá. Nem kell félnie, te fogsz dönteni, ha eget, földet megmozgatna sem kényszeríthetne a párod, hogy megtartsd, legfeljebb elhagy. Ne haragudj, de egyrészt igaza van annak, aki azt mondja, hogy ki fog derülni, de ha nem ez, akkor majd más, mert aki ilyen szinten áll, és még erősítik is benne, az másban is hazudni fog, és egyszer lebukik.

Én a helyedben rögtön megbeszélném a párommal ezt és ha az anyukám emiatt többet nem szólna hozzám, akkor jobb is, ha messzire elkerül.

2016. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!