Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 18 éves...

Ti megengednétek a 18 éves lányotoknak, hogy összeköltözzön a 23 éves barátjával?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 13:13
 201/232 anonim ***** válasza:
100%
"Teljesen mas eset amikor csalad, gyerek, hazassag van." - na EZ AZ, ami kizárólag az adott két emberen múlik... nekünk pl semennyire - a mi kapcsolatunk nem szalagos nénin és pap bácsin múlik:) - neked meg valszeg nagyon, ha már ezt írod.
2015. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/232 A kérdező kommentje:
Egyébként tök vicces az is,hogy pàr napja még azt mondtàk a szüleim, hogy ha nem vesznek fel egyetemre akkor keressek munkàt és költözzek a pàromhoz. Tegnap este meg egy vita utàn mondtàk hogy na azért vàrjuk meg hogy felvegyenek. én meg mondtam hogy ha nem vesznek fel akkor meg főképp hozzà
2015. máj. 26. 18:37
 203/232 A kérdező kommentje:
Hozzà költözek (ugye sokkal több pesten a lehetőség mint itt). Erre apàm nagy mérgesen mondta hogy az nem olyan biztos!!!
2015. máj. 26. 18:38
 204/232 anonim ***** válasza:
22%

193# teljesen egyetértek a válaszoddal, de te már 6 éve együtt vagy a barátoddal, hamarosan esküvő.

a kérdező meg pár hónapja ismeri a fiút.

de minden kapcsolat más, egyedül azon a két emberen múlik, hogy ez belefér -e.

az én barátom is felajánlotta kb fél év járás után, hogy költözzek hozzá, mert balhé volt itthon. de akkor még ott volt a szalagtűzőm meg sok költség stb.. nem várhattam volna el, hogy mindet kifizesse.. mert oké hogy szeret meg minden, de ő keményen megdolgozik azért a pénzért, nem lett volna szívem elfogadni.

kb most jött ez az idő, hogy össze tudjunk költözni, mivel énis dolgozgatok már, ő továbbra is.

suli mellett nem biztos, hogy sokat fogsz tudni dolgozni, de majd kiderül az első hónapokban.

én se alapoznék pár hónapra, csak akkor menj, ha a szüleiddel megtartod a jó viszonyt

2015. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/232 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező (#203), erre meg annyit kellett volna mondani csendesen, hogy akkor majd eldönTÖM...
2015. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/232 anonim ***** válasza:
44%

" a mi kapcsolatunk nem szalagos nénin és pap bácsin múlik:) - neked meg valszeg nagyon, ha már ezt írod."


Egyaltalan nem. 20 eves boldog kapcsolatban elunk, es nagyon fiatalon kerultunk ossze. De rengeteg embert lattam az evek alatt kulonfele kapcsolatokban, es azt kell mondanom hogy a mienk az inkabb kivetel mint szabaly...

2015. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/232 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi ido alatt nem lehet megismerni a masikat."


Nézd, erről mindig az jut az eszembe, amikor anyám azzal érvelt, hogy ne menjek randizni, hogy: "nem is ismered"...


Basszus, pont azért megyek, hogy megismerjem...minden ismeretség azzal kezdődik, hogy most nem ismerlek...aztán majd igen...


És ez közel 40 éve volt....nincs új a nap alatt...

2015. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/232 anonim ***** válasza:
68%
#204 "én se alapoznék pár hónapra, csak akkor menj, ha a szüleiddel megtartod a jó viszonyt" - szerintem azért a párjával való jó viszony legalább annyira fontos...
2015. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/232 anonim ***** válasza:
33%

Egy örök igazság jutott eszembe kérdező az írásokat olvasva.

"Adhatsz pénzt, adhatsz gyémántokat embertársaidnak. Egy valamit nem tudsz adni. Észt!"

2015. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/232 anonim ***** válasza:
30%

akkor költözz oda

ess teherbe és tádám! :D

2015. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!