Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleim ledegradálnak?

Ha a szüleim ledegradálnak?

Figyelt kérdés
A szüleim világ életemben ledegradáltak és lehúztak. Sosem voltam jó tanuló, ezért meg pláne és sosem tudtam mit akarok az élettől, mert úgyis csak lehúznak. Tesóm jótanuló, jó melója van stb és ő körbe van ugrálva. Nevelőfaterom engem szó szerint lesz*r, max köszön. Tesómhoz pedig ugrálva megy oda kérdezősködik stb. Neki mindig mázlija volt. jó suliba járhatott, főnökei mindig képezték, pedig sokszor alap problémákat nem tud megoldani, nem lát át dolgokon stb. Egy ideje nincs melóm, nem találom a helyem, pedig hosszútávra terveznék. Most is, szüleim azt hiszik fogyatékos vagyok, mert nem tudok elhelyezkedni, minden nap az orrom alá dörgölik, amikor annyira zavar, hogy nem tudok elhelyezkedni egy rendes helyen, hogy nehezen is alszom stb sőt, már nem is merek pályázni sok helyre, nem érzem magam alkalmasnak semmire. Felőlük utcaseprőnek mehetnék, vagy hasonlókra, azt mondják hova tanulnék már, nem kell nekem szabadidő, 3-4 műszakra menjek mert sokat fizet. Minden nap ér kudarc az élet minden területén, egyfajta átmeneti válság, de a szüleim nem támogatnak lelkileg, lehúznak. Idegenektől mindig megkapom, hogy nagyon jó képességeim vannak stb, de szerintem kamu. Vannak terveim, sok is, tanulnék hasonló, de nem érzem hogy lesz ebből valami. Pszichológus mondta, hogy önértékelési deficitem van, de jelenleg nincs pénzem hozzá. Tudtok valami megoldást, vagy van aki hozzám hasonlóan alulértékelt?

2015. jún. 29. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért számít neked az, hogy ki mit mond? Ebből látszik, hogy még nem vagy felnőtt.
2015. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem tudom. Minden nap érnének kidarcok, és a családod sem támogat szavakkal sem, csak céloz rá, hogy alkalmatlan vagy akármire is, egy idő után gondolom neked sem esn jól. Szerintem nem felnőttség kérdése.
2015. júl. 1. 10:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem luxus munkahelyet visszautasítani.
2015. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
be nem jelentett telefonos értékesítőit is?
2015. júl. 1. 14:00
 16/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!