Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akkor is megállapítanak...

Akkor is megállapítanak gyerektartást és egyedülállóságot, ha együtt "kényszerülnek" élni a szülők?

Figyelt kérdés

most van folyamatban a per megindítása.

az apa semmit nem segít, a gyereket se látta még.

viszont azt akarja, költözzünk hozzá(külföld)és úgy találjak munkát, dolgozzak. úgy érzem, hogy csak azért mondja, hogy ne kelljen gyt-t fizetnie..mert nem egy rózsás a kapcsolat..

az anya jelenleg Mo-n él a kicsivel, gyedből tengődik, tele van rezsitartozással, stb.munkára még sehova nem vették fel. kint lenne munkája egyből.


2015. júl. 17. 16:27
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

apja rendesen dogozik kint. a gyerek vagy bölcsibe menne, vagy az apja szülei/rokonai vállalják a felügyeletét. az egész család azon van, hogy segíteni akarnak, eddig egy petákot nem láttam senkitől..


az a baj, hogy nagyon szorul a hurok, mert a megtakarításom is odavan már a gyerekre. szinte "zaklatom" a munkahelyeket, rengeteg olyan választ kaptam eddig, hogy a "pályázati feltételeknek megfelelt, de másra esett a választás" erre pár hónap és egy cég megjelentette ugyanaz az álláshirdetést...

érdekes kintre meg már hívtak, hogy lehet menni próbanapra..

2015. júl. 17. 17:11
 12/28 anonim ***** válasza:
74%
muszlim az apuka és családja?
2015. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

ja, mohamed hasan abdulah erol murat a neve

és imádom a fejkendőt

2015. júl. 17. 17:26
 14/28 A kérdező kommentje:

és akik elváltak, de egy fedél alatt élnek? ott mit állapítottak meg?


hallottam már olyanról, hogy a bíróág kérdezte a felperetől, hogy hogyan akarja megoldani alperes lakhatását...hihetetlen, de ilyen van..

2015. júl. 17. 17:37
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
13-ban elviccelted, de muszlimoknáL "DIVAT" így kihívni a gyereket és anyját - Akkor viszont nem áll össze a kép: akkor az nem igaz, hogy nem érdekli a gyerek és te - ott kinn lesz munkád, és együtt nevelhetitek a gyereket. Valami azért csak volt, hogy lett ez a család - "nem rózsás" de nem biztos, hogy adódik egy "rózsásabb.
2015. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"akkor az nem igaz, hogy nem érdekli a gyerek és te..."

ő valszeg pont ez mögé akar bújni, hogy mi aztán nagyon érdekeljük, meg nagyon segíteni akar.

csak én kinőttem már a mesékből...de érdekes, eddig sem ő, sem a szülei nem jöttek egyszersem legalább csupán megnézni a kicsit és nem egy elérhetetlen távolság országunk...

hinnék én a mesékben, csak azzal nem fog jól lakni senki.

2015. júl. 17. 17:57
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektartást nem tudom, ne haragudj.

Pusztán jóindulatból írok. nem fordult meg a fejedben, hogy mindez csak színjáték, és ha kint lesz a gyerek, kap kinti papírokat, bejelentett lakcímet, esetleg később állampolgárságot, akkor majd nem hozhatod haza? ez nem csak az arab világban van így, sőt semmi köze a valláshoz, de olyan sok ilyet hallani manapság.

minden oryszágnak más törvényei vannak, ki tudja, ott miféle jog vonatkozik a gyermekelhelyezésre? lehet téged azonnal kidob, a saját országának bírái pedig nála helyezik el a gyereket, hiszen van munkája és tud a gyereknek otthont biztosítani, meleg ételt, stb.

te egyiket sem tudsz.


nem értem, hogy ha ott tart a kapcsolat, hogy elváltok, ő magától nem akar fizetni, nem látta a gyerekét, akkor miért hiszel neki??? valamiért csak ide jutottatok, talán nem kéne bízni benne! lehet csak a falra festem az ördögöt, de lehet majd ordítva sírsz és veled lesz tele a blikk meg a fókusz, mert a külföldi apa nem adja vissza a gyerekedet.

2015. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"nem értem, hogy ha ott tart a kapcsolat, hogy elváltok, ő magától nem akar fizetni, nem látta a gyerekét, akkor miért hiszel neki??? "


pont, hogy nem bízok benne. hezért a kérdés, hogy ha nála élnénk, akkor mentesülne e pl a gyt fizetési kötelezettség alól, mert szerintem erre játszik csak.

és azzal, ha bíróság kimondja egyedülállóként nevelem a gyereket, ő el sem tudná venni...

2015. júl. 17. 18:21
 19/28 anonim ***** válasza:

ez nem csak az arab világban van így, sőt semmi köze a valláshoz17

-tévedsz, 17. ez csak a muszlimok szokása

Hány éve a szegény gyerek? nem gondolom, hogy csak a gyerektartást akarja megúszni, ami azért is valószínűtlen, mert ha kimentek, ti ketten dokkal többe kerültök neki. - lehet, hogy ő otthon akar veletek élni.

2015. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
*éves ** sokkal
2015. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!