Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Észrevettem, hogy a lányom...

Észrevettem, hogy a lányom (12) ismeretlen férfiakkal levelezik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy gyerekem van, ilyenkor mit tegyek. A szexről beszéltek és szexchateltek is... Szégyenitsem meg? A férfiaknak ( volt 29 éves is) azt mondta 18 éves...

2015. júl. 23. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
12 éves a lányod, vagy 12f érfival chatel
2015. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor örülök, hogy nincs gyerekem.

Elég félelmetesen hangzik.

Elvinném egy kupiba, vagy ahol árulják a nők a testüket és megkérdezném tőle, hogy ezt az életet akarod e?

12 éves ez kamu.

2015. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ha az én anyám megijedt valami miatt egyből nyomta a szövegét ösztönből vagy úgy cselekedett. Mondjuk én nem szexchateltem se 12 se most 21 éves fejjel főleg nem neten idegen hapsikkal.
2015. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
54%
En egyenesen felek az ilyen oldalaktol, idegen pasiktol. 13 eves lany vagyok, ilyen meg sem fordult a fejemben, egyszer sem. Talan azert, mert az en anyam leult es beszelgetett velem? Talan neked is ezt kellettt volna tenned? IGEN!!!!!!!!
2015. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
Léteznek programok, amivel kordában lehet tartani egy gyerek barangolását a neten.
2015. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Mond meg neki ha nem fejezi be akkor nem lesz facebook oldala és ellenőrizni fogd a gépét és a telefonját. Nem kell mindig utyuru mutyuru semmi baj kislányom. Kicsit kell szigorúnak is lenni mert nem az utyuru mutyuruból tanul hanem ha van egy kicsi szigor .
2016. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!