Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges hogy utálja az...

Lehetséges hogy utálja az egészet?

Figyelt kérdés

A barátnőmtől mindennap azt halom hogy mennyire ki van a fia miatt. 4 ÉVES DE KIBORITJA AZ ANYJÀT. Egyfolytában ellenkezik vele makacskodik. Ha valamit elér a fiunàl kemény munka àltal napokba telik mire egy kicsit engedelmes lesz akkor jön az hogy fut az apjàhoz aki védelmezi. Azt mondja nekem hogy elvàlik és viheti a fiut az apa mert már undorral kel fel. Azt is mondta döhében hogy utàlja őt.

Érdekes a kislánnyal nem csinálja ezt az apa boldogan neveli őt az anya de a fiuval nem bír.


2015. júl. 28. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A fiam ugyanez. 4 gyerekemből csak ő ilyen és igen ki tudja készíteni az embert. Sajnos magamon is tapasztalom ezt. Megér egy utána járást. Mihamarabb, mert ha tényleg ADHD-s ez csak rosszabb lesz. A fiam 8 éves és borzalom a viselkedése. A fiúknál gyakrabban fordul ez elő.
2015. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne durvázz, hanem segíts neki amiben tudsz, könnyű lehet neked a tökéletes gyerekeiddel! Én megértem a barátnődet teljes mértékben!
2015. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!