Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, a szüleim nem...

Ádám611 kérdése:

Mit csináljak, a szüleim nem tudnak nevelni, és lelkileg meghaltam?

Figyelt kérdés
Szépen sorjában... Apám egy idegbeteg undorító vadállat, ha például szerel valamit, és már huszadszorra elcsesz valamit, kb. fél percen keresztül változatosan káromkodik. Folyton cseszeget, és egyszer a sulim előtt elkezdett káromkodni, mindenki csak engem nézett, nagyon leégetett. Csak én vagyok vallásos a családban, és mindenki folyton b...gat, e miatt. Anyám egy undorító senki, mindig felcseszi az egész családot, és rajtam tölti ki dühét. Folyton rinyál, és mindenen megsértődik, miközben rohadt lenézően viselkednek velem. Mondják, hogy feküdjek le, mintha nem mondanák, LE SEM FEKÜDNÉK... Mindenbe beleszólnak, abba is, hogy milyen cipőt vegyek fel. Fogja elő vesz egy utolsó sz..r, semmilyen cipőt, és addig ordibál mint a sakál, ameddig fel nem veszem. E miatt rohadtul kigúnyoltak az osztályban, és ezzel szopattak is. Minden egyes nap kikészít, és úgy kell hazajönnöm, hogy tudom mi fogad. Komolyan mondom sokkal szívesebben lennék suliban. Ha azt mondom, hogy kollégiumban szeretnék lakni, leordibálnak, és azt mondták: "A nagy büdös ló..... fogok én kollégiumba menni, mivel rossz hatással vannak rám." Rohadt képmutatóak. Apám és anyám rühellik egymást, annyira, hogy csomó ideig egy szobában kellett anyámmal aludnom, mivel nem hajlandóak, egy szobában aludni. A bátyám nagyon ritkán megértő, de mindig tövig benyal az anyámnak, és folyton apámmal viccelődnek rajtam. Mindig anyámnak ad igazat és nem nekem! Folyton csak azért vesztek, az ilyen vitákban, mivel neki az igazat. Mindig ő a kis kedvenc. Apám a munka helye miatt, hajnalban kel, így korán lefekszik, és mikor az anyámmal veszekszem, az anyám direkt el kezd felhangon ordibálni, mire apám felkel, leordít, és jól megüt. Nem mutatom be a barátaimnak, a szüleimet, mivel szégyellem őket. Nagyon rossz nekem ez így. 14/F

2015. aug. 3. 03:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jó köszi a pozitív kommentet!
2015. aug. 3. 09:00
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

Mit sajnálnál rajta, ha nem lenne kamu (sztem is az, vallásos gyerek, akit zavar a káromkodás, nem ír szopatásról, b..szogatásról:-))?

A felsorolt konkrét problémák:


- apu időnként káromkodik

- rászólnak, hogy feküdjön le

- "utolsó sz.r, semmilyen" cipőt kell felvennie (mindjárt sírva fakadok...)

- valameddig egy szobában aludt az anyjával (14 évesen, na és?)

- "jól megüti" az apja, amikor felébreszti a veszekedéssel - nem szép, de érthető.


Az összes többi szubjektív hülyeség, gyerekes hiszti. És ráadásul valóban kamu az elejétől a végéig.:D

2015. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
12-es ugorjál máshová, miért szánsz ennyi időt, ha kamunak és érdektelennek hiszed? szerintem meg egy kamasz kiáltása, az ő szintjén lévő problémákkal. Amúgy nem szoktak a kamuzók névvel írni...
2015. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak, a szüleim nem tudnak nevelni, és lelkileg meghaltam?"


Vesd össze a kérdést a felsorolt konkrét problémákkal, utolsó, és rájössz.

2015. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

kamasz - ezek problémák kaamszkorban, igen,

de nekem mindegy

segíteni próbálok, ha kamu akkor kidobott idő, ha nem akkor talán valami [talán] sikerül. De ha úgy érzem kamu, nem pazarlom az időt. Minden jót, nem akarok veszekedni !

2015. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki vallásos, az nem azt jelenti, hogy egy jó kis fiú, akivel nincsenek gondok... Igen rengeteg probléma van velem, de az nem azt jelenti, hogy nem hihetek valamiben. Csak mondom.
2015. aug. 3. 18:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Aki magáénak vallja a krisztusi értékrendet, és eszerint él, az nem ír így az anyjáról-apjáról, nem tartja problémának, hogy egyszerű cipőben és nem 30-40 ezer forintos csodacsukában kell iskolába mennie. Csak mondom.
2015. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kyul válasza:

Sajnálom hogy ezt kell megélned. Sosem tudtam megérteni a szülői kegyetlenséget. Képzelhetem lelkileg is mit élhetsz át.

Ez egy terror amitől nagyon nehéz megszabadulni. Főleg hogy csak 14 vagy.

A legfontosabb hogy elszánt légy. Harcolj ellenük ahogyan csak tudsz.

Igaz, meg kell találni a megfelelő módszert. De ha már rájöttél anyukád módszerére az már nagy előny. Mondjuk elég sunyi az biztos. Saját tapasztalatomból kiindulva, sosem jöttem rá hogy miért kerülnek össze olyan emberek akik nem tudnak gyereket nevelni.

2015. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!