Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért néznek ennyire kicsinek...

Cobra 11 kérdése:

Miért néznek ennyire kicsinek a szüleim?

Figyelt kérdés

Már unom, hogy szinte 5 évesnek néznek a szüleim. Ha nem kérdezek meg valamit tőlük, akkor egyből baj van. Mikor kiveszek valamit, a hűtőből, egyből rávágják, hogy "megkérdezted"? Vacsora után nem adnak enni és éhesen fekszek le. Reggel pedig csodálkoznak, hogy azt mondom éhes vagyok. Mikor kimegyek az udvarra focizni, akkor is ezt hallom: "megkérdezted"? Nem engednek aludni nagyszüleimnél se és nagynénémnél se. Sose megyünk el a családdal szinte sehova. Van hogy úgy érzem direkt csinálják, hogy nem megyünk sehova. Anya pedig középiskolába is velem akar jönni első nap. Tudom, hogy tanulni is kell, de azért nekem ez már sok. Miért néznek ennyire kicsinek?


14/F



2015. aug. 8. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ülj le és beszélgess velük minden nemű hiszti és veszekedés nélkül. Ha nem jön be én a helyedben elkezdenék mindenért engedélyt kérni.

Ha hazamegyek megkérdezném levehetem-e a cipőmet, kimehetek-e wcre, használhatom-e a wc papírt... Ha azt szeretnék, hogy minden cselekedeted előtt engedélyt kérj akkor teljesítheted a kérésüket.

2015. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha kivesz valamit a hűtőből és megkérdezik, hogy "megkérdezted?", akkor hogy csinálna már magának vajas kenyeret? Gondolkozni kéne mielőtt támadtok.
2016. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!