Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem normális, vagy...

Anyám nem normális, vagy szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Anyukám 46 èves ès van egy 7,5 öcsèm.

Èn 24 èves vagyok ès van egy 3 hónapos kislányom.


A következő törtènt.

Tegnap a nagyszüleim vigyáztak az öcsèmre mert a szüleim dolgoztak.

Viszont mi kèt hete minden hètfő dèlelőtt gyógytornára járunk.

A nagypapám visz minket, mert a város másik felèben van.

Ide mindig jön velem a nagymamám is, szereti kivenni a rèszèt ezekből.

Nos ez a torna kb 20 perc szokott lenni.

Míg mi a nagymamámmal bementünk addig a nagypapám ès az öcsèm az autóban maradt ( árnyèkban álltak a klíma ment).

Mikot vissza mentünk megkèrtem az öcsèm míg bekötöm az autóba a kislányom ès èn is beülök addig szálljon ki. Parkolóban álltunk ès a nagymamám addig nem szállt be a kocsiba míg az öcsèm be nem ült.

Ma felhívott anyukám, hogy èn mit kèpzelek magamról, hogy az öcsèmet a kocsiba hagytuk a 40 fokba, meg mit kèpzelek èn, hogy kiszállítom őt az útra míg beszállok a kocsiba.

Egyszerűen vègig sem hallgatott, majd mondja hogy ő is be fogja zárni a kislányom fèl órára az autóba ès nem lesz mièrt pattognom.

Teljesen elöntötte az agyát a fèltèkenysèg mert a nagymamám kèt-három naponta jön látogatni minket ès az öcsèmhez nem megy fel.

Hozzá teszem az öcsèm nem is köszön neki mert a gèpet nyomja 0-24be.

Tudom, hogy megint az öcsèm füllent a dolgokba.

Teljesen kivagyok borulva. Szerintem semmi rosszat nem tettem, semmi baja nem volt. Nem lett egyedül hagyva.

Vagy neki van igaza? Mit gondoltok?

Hogy mondhat ilyet nagymama lètère, higy majd ő is bezárj a kislányt az autóba. Szerintem marhára nem összehasonlítható, hogy egy nagy gyerek vagy egy pici baba ül az autóba. Ráadásul úgy ahogy nem is törtènt.



2015. aug. 11. 12:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
38%
Talán ideje lenne meggondolni, hogy saját lábra állj, és elköltözz anyudtól.
2015. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem a szüleimmel èlek. Nem is tudom ez miből szürted le.
2015. aug. 11. 20:53
 23/39 anonim ***** válasza:
33%
nem egy 7 évesnek kel programokat kitalálni a család dolga lenne hogy szorakoztasa, mért csak a kicsivel foglalkoztok
2015. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Mert egy hèten egyszer 20 percig ez van.

Anyukám is tisztában volt vele, hogy mennünk kell.

Ès nehogy már 20 perc miatt vidámparkba kelljen vinni öt.

Hozta a tabletjèt, azzal játszott addig.

2015. aug. 11. 21:15
 25/39 A kérdező kommentje:

Meg egyáltalán nem arról van itt szó, hogy nem volt el.

Teljesen eltèrtèl a tèmától.

2015. aug. 11. 21:17
 26/39 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az jön le, hogy te nagyon gyűlölöd az öcsédet. Talán azért mert későn szült anyukád? Nem a kisgyerek tehet róla, hidd el. Vagy nem jól érzem ezt a válaszaidból?
2015. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Elèg rosszul èrzed.

Ez nem az öcsèmről szól hanem anyukámról ès rólam, illetve arról amit mondott nekem.

Az hogy az öcsèm füllent, az anyukám problèmája.

Viszont az, hogy ebben az esetben valótlan dolgokat állít ès emiatt engem anyukám ilyen dologgal befenyeget, már rám is tartozik.

2015. aug. 11. 21:50
 28/39 anonim ***** válasza:
43%
De te most teljesen komolyan azt hiszed, hogy édesanyád bezárja a gyerekedet, aztán otthagyja? Ugyan már ne legyél ennyire gyerek te is!
2015. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy megtennè.

De èn ilyet mèg felindulásomból sem mondanèk.

2015. aug. 11. 22:02
 30/39 anonim ***** válasza:
40%
Dühös volt nagyon, neki az öcséd is gyereke, ráadásul még kicsi. Nem gondolta komolyan, csak mérgében kiszaladt a száján.
2015. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!