Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem normális, vagy...

Anyám nem normális, vagy szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Anyukám 46 èves ès van egy 7,5 öcsèm.

Èn 24 èves vagyok ès van egy 3 hónapos kislányom.


A következő törtènt.

Tegnap a nagyszüleim vigyáztak az öcsèmre mert a szüleim dolgoztak.

Viszont mi kèt hete minden hètfő dèlelőtt gyógytornára járunk.

A nagypapám visz minket, mert a város másik felèben van.

Ide mindig jön velem a nagymamám is, szereti kivenni a rèszèt ezekből.

Nos ez a torna kb 20 perc szokott lenni.

Míg mi a nagymamámmal bementünk addig a nagypapám ès az öcsèm az autóban maradt ( árnyèkban álltak a klíma ment).

Mikot vissza mentünk megkèrtem az öcsèm míg bekötöm az autóba a kislányom ès èn is beülök addig szálljon ki. Parkolóban álltunk ès a nagymamám addig nem szállt be a kocsiba míg az öcsèm be nem ült.

Ma felhívott anyukám, hogy èn mit kèpzelek magamról, hogy az öcsèmet a kocsiba hagytuk a 40 fokba, meg mit kèpzelek èn, hogy kiszállítom őt az útra míg beszállok a kocsiba.

Egyszerűen vègig sem hallgatott, majd mondja hogy ő is be fogja zárni a kislányom fèl órára az autóba ès nem lesz mièrt pattognom.

Teljesen elöntötte az agyát a fèltèkenysèg mert a nagymamám kèt-három naponta jön látogatni minket ès az öcsèmhez nem megy fel.

Hozzá teszem az öcsèm nem is köszön neki mert a gèpet nyomja 0-24be.

Tudom, hogy megint az öcsèm füllent a dolgokba.

Teljesen kivagyok borulva. Szerintem semmi rosszat nem tettem, semmi baja nem volt. Nem lett egyedül hagyva.

Vagy neki van igaza? Mit gondoltok?

Hogy mondhat ilyet nagymama lètère, higy majd ő is bezárj a kislányt az autóba. Szerintem marhára nem összehasonlítható, hogy egy nagy gyerek vagy egy pici baba ül az autóba. Ráadásul úgy ahogy nem is törtènt.



2015. aug. 11. 12:22
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Míg emiatt bocsánatot nem kèr, addig biztosan nem tárgyalok vele.

Ha egyedül lett volna hagyva a kocsiba megèrtenèm a dühèt, de így...

2015. aug. 11. 22:07
 32/39 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy nem gondolta komolyan és csak mérgében, dühében mondta, de egyáltalán miért lett dühös?! Elkísért titeket az öcséd, majd utána megvárt a nagypapával a kocsiban. Ezen minek kell dühöngeni, mérgesnek lenni?!


Mármint ezt nem neked mondom kérdező, valószínű ez az egész abból fakad, hogy féltékeny és dühíti, ha más van a középpontba. Nem mondanám, hogy csodás anyai hozzáállás...mintha a te gyereked nem számítana. Sajnálom, hogy ilyen anya jutott neked, a kislányodnak meg ilyen nagymama.


Engem nem kárpótolna, hogy segít neked ha tud.

2015. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Igen tudom ,hogy ennek az egèsznak az alapja a fèltèkenysèg.

A fejèbe vette már règ, hogy a nagymamám engem jobban szeret, mert mikor kicsi voltam nekem több mindent vettek mint most az öcsèmnek.

Csak azt elfelejti, hogy akkor mind a ketten a nyugdíj mellett dolgoztak mèg főállásban.

Most meg csak a nyugdíjuk van.

Egyáltalán nem kivètelezik velem a mama.

2015. aug. 11. 22:56
 34/39 anonim ***** válasza:
20%
Azt gondolja talán, hogy a pici miatt vagy a mama kedvence.
2015. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Tanulj már meg lègyszíves szöveget èrtelmezni!
2015. aug. 11. 23:09
 36/39 A kérdező kommentje:

" A fejèbe vette már règ" így írtam.

Nem az elmúlt időszakban, hanem 6 ève.

2015. aug. 11. 23:13
 37/39 anonim ***** válasza:
12%
egy 7 éves nem hazudik épp hogy mindenféle máz nélkül látya a dolgokat
2015. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Jó, hogy ismered őt.

Sehol nem írtam, hogy hazudik, csak füllent.

Máskèpp mondja el a dolgokat, kitalálta hogy a papa nem adott neki enni. A vègèn kiderült, hogy nem engedte meg azt, hogy megegyen egy tábla csokit egyszerre.

Mivel anyukám ezek miatt nem ül le vele beszèlni, hogy nem szabad ez számára termèszetes.

Elferdíti a dolgokat ès èlvezi, hogy anya sajnálja őt.

2015. aug. 12. 09:11
 39/39 anonim ***** válasza:
82%
37-es, nem vitázni akarok, de egy hét éves simán hazudik a felnőtteknek. Némelyik gyerek - főleg ha a szülők nem ugyanazt engedik meg neki - simán manipulálja a felnőtteket, ahhoz a szülőhöz húz, aki többet megenged, vagy ad naki.
2015. aug. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!