Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van apának? Normális,...

Igaza van apának? Normális, hogy ezért utálja a páromat?

Figyelt kérdés

Azt még az elején leírom, hogy apám imád csicskáztatni mindenkit, lusta bemenni a 3 méterrel arrébb lévő szobába a telefonért, inkább kihozatja mással.

1,5 éve vagyok együtt a párommal, minden hétvégén itt van nálunk.

Nyáron az a baja apának, hogy nem nyírja le a füvet, most télen, hogy nem hord be fát, nem lapátolja el a havat.. De még SOSEM kérte meg rá! Múltkor is azt mondta, hogy "jól esett volna, ha ellapátolod a havat".

De most komolyan, heti 2, max 3 napot vagyunk együtt, és akkor is nyírjon füvet (legalább 1,5 óra), meg lapátoljon havat?

Bezzeg azt sosem hozza fel, hogy felkeltünk hétvégén korán, hogy behordja a párom a fát, és végül SEMMIT sem kellett segítenie... Ez valahogy elfelejtődött...


Szóval utálja a páromat emiatt. Normális ez így? Ráadásul a párom nem tudja, hogy apa épp milyen fát akar behordani, tehát vele kéne mennie, de ha apa nem szól, a páromnak figyelnie kéne, hogy apa mikor megy ki fáért?!?! Ez nevetséges szerintem!


2013. jan. 20. 23:06
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Ha megkérné, biztos megcsinálná, de nem kéri! Múltkor is utalgatott a hólapátolásra, de nem mondta! Én például azt vettem ki a szavaiból, hogy ő már megcsinálta és már nincs mit lapátolni.
2013. jan. 20. 23:07
 2/58 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok de velem is ugyanazt csinálta a párom családja..csak nekem a nőies munkákkal..Én szívesen segítettem volna amúgy,de nem akartam semmit tönkre tenni! Pl. életebe nem láttam mosogatógépet közelről..
2013. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy a párom meg még életében nem hordott be fát, van vizes meg száraz, honnan kéne tudnia, hogy apának épp melyik kell, vagy hogy hol van.. Bezzeg szólni nem tud, hogy menjen már segíteni neki behordani..

Ha meg nem jól csinálná, úgy megalázná, hogy csak na.. Volt már erre is példa sajnos.

2013. jan. 20. 23:13
 4/58 anonim ***** válasza:
74%
Az én férjem anno mikor még csak járt hozzánk, gyakran nyírta le a füvet nálunk, ha épp a kertben voltunk nyáron, és télen is megfogta a hólapátot szó nélkül. Anyámék ezért imádták. Szerintem néha egy kis kedvesség mindenkinek jól tud esni nemtől és kortól függetlenül is. Próbáljátok ki.
2013. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

De egyedül nem tudja behordani a fát, apa meg nem szól. A páromnak óránként le kéne mennie, hogy mikor akar apa épp kimenni fáért?

Ha megkérné, megcsinálná. Ez miért ennyire bonyolult??

2013. jan. 20. 23:16
 6/58 anonim ***** válasza:
66%
Hát azért ha valamennyi időt ott lakik nálatok és használja a dolgokat akkor valamennyit ő is visszaadhat.
2013. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
De mondjuk heti 2 napot vagyunk együtt, és ő akkor is menjen ki füvet nyírni, ja meg tanulnunk is kell, és mikor leszünk kettesben...
2013. jan. 20. 23:17
 8/58 A kérdező kommentje:

AKKOR KÉRJE MEG RÁ APA!!

Miért neki kéne kitalálnia, hogy épp mit kéne csinálni???


Annyira mérges vagyok...

2013. jan. 20. 23:18
 9/58 anonim ***** válasza:
12%

"De mondjuk heti 2 napot vagyunk együtt, és ő akkor is menjen ki füvet nyírni, ja meg tanulnunk is kell, és mikor leszünk kettesben..."


Ne viccelj már. A fűnyírás max. fél óra lehet.. de ha még egy óra akkor is. A hólapátolás meg? Az se több 20 percnél szerintem. A férjem hetente 2x jött hozzánk 60 km-ről.

2013. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

Ekkora kertben nem fél óra, elhiheted...

És majd szerinted 20 perc alatt ellapátolja a havat, mikor még szerintem életében nem csinálta?

2013. jan. 20. 23:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!