Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vennél a gyerekednek playstati...

Vennél a gyerekednek playstation 4-et ha megkérne rá? Meg a gta5-öt.

Figyelt kérdés
hogy lehet rá venni a szülöket?

2015. aug. 12. 20:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

milyen a tanulmányi eredménye pl ?

mert ha nem megy a rovására akkor miért ne ?

én is szeretek játszani :-)

és ha nem lenne otthon normális PC


de !

mivel van otthon 3 PC és mind LAN-ba van kötve, tuti szívesebben játszanának azzal akár offline is :-)

mint ahogy teszik is ezt most is :-)

nem beszélve arról h nemrégen lett fejlesztve mindegyik :-)


iskolai dolgokra is jobb a PC mint a konzol és azzal ha jól tudom max 2 gyerek tud játszani egyszerre

a 3 gépen meg alapban 3

és mivel 3 gyerekem van konzolból már kettő kellene :-/


másik dolog h nálunk nincs korlátlan gépezés

napi 1óra játékidő van

plusz ha iskolai feladatra kell a gép


tehát összegezve nem venném meg mert nálunk felesleges lenne :-)

2015. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ:

- hány éves vagy?

- teljesítesz-e az iskolában?

- tudod-e, hol a határ: ergó, nem egész nap azt nyomnád


Én vennék a gyerekemnek, mert megengedhetem magunknak, és én magam is szeretek játszani. Van otthon ps3, xbox és wii is. Igaz, még a korábbi verzió, de fogok újítani.

Ha normálisan tudja használni (tehát nincs hiszti, ha azt mondom, elég volt, vagy éppen magától is tudja, mikor elég), a megfelelő játékokkal játszhatna. GTA csak 14-15 éves korban, annál előbb ne gyilkolja a népet.


Úgy tudod rávenni a szülőket, hogy normálisan használod (bár előre csak ígérgetésnek tűnik). Kérdés, van-e rá pénzük, és nem ellenzik-e alapból.

Esetleg állítsatok össze egy tervet, hogy ha azt teljesíted, megkapod. pl évvégi eredmények, otthon besegítés, valami.. nem tudom, hány éves vagy.

2015. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
54%

Tavalyelott karacsonyra vettem az akkor 10 eves lanyomnak egy XBOX One-t, mert azt szeretett volna.


A Kinect miatt tok jol lehet vele csaladilag is jatszani.

2015. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
49%
Ha a gyerek legközelebb egy új autót szeretne, akkor szülinapjára megkapná?
2015. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%

@20:59


Ennek a párhuzamnak most mi értelme van? Ez egy játékkonzol. JÁTÉK. A gyerekek meg ugye játszani szoktak. Persze értem én, hogy egy ilyen gép ára rendkívül magasnak tűnik csóró proli magyaroknak, de attól még nem így kéne hozzá állni.

2015. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
60%
ha eleg penzem van ra miert ne? vettem ennel komolyabb dolgokat is a gyerekemnek. en nem csinalok ebbol ugyet de akinek nem telik ra azt is meg kell erteni.
2015. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%

24 es nek.

igen, az enyem a 18. szulinapjara egy Mazdat kapott mert sikeresen letette a jogositvanyt. mi a baj ezzel?

2015. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

A playstation 4 et mi már "kidobtuk" xbox one-t vettem meg neki helyette hozzá a gta5 játékot.

Örült nagyon neki és ez nállam mindennél fontosabb :)

2015. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem. Ha telne rá, ünnepre talán megvenném neki, de akkor ne rinyáljon másért is.
2015. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Tee Jézusoooom milyen emberek vannak xD
2015. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!