Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozott már kínos helyzetbe...

Hozott már kínos helyzetbe mások előtt a gyereketek? Meséljetek sztorikat!

Figyelt kérdés

Égetett már le nyilvánosan, barátok, rokonok előtt a gyereked valahogyan? Hogyan kezelted a helyzetet? Mi, hogyan történt?


Az én barátnőm 4 éves kislánya hallotta valakitől az utcán a 'k' betűs szót, (amit a pénzért szexuális szolgáltatásokat nyújtó nőkre használunk) és hangosan, ismerőseink előtt kezdte kérdezgetni mindenkitől, hogy mit jelent és miért hívják így a néniket. :D



2015. aug. 14. 15:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám kicsi volt álltak anyuval a boltban, előttük egy tarka szoknyás cigányasszony várt. A tesóm rámutatott és hangosan megkérdezte anyut : -Anyu miért ilyen büdös ez a néni?? :D
2015. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%

Eddigi sztorik nagyon jok :'D

Az en fiam most 13 eves es 2 eve vilagositottam fel a Tesco parkolojaban a kocsiban (mert epp ott jott szoba a tema). Minden oke volt, aztan bementunk vasarolni a boltba es egyszer csak tok hangosan megkerdezi, hogy: es azt hogy hivjuk amikor a no a ferfi kukijat veszi a szajaba?

Akkor szornyen gaz volt, most mar csak nevetek rajta... ;)

2015. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21%
13 évesen hova lehet még valakit felvilágosítani? eléggé valószínűtlennek tartom :)
2015. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
11 éves volt, most 13 éves, és két éve történt.
2015. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%

Akkor 15 hónapos lányom a szüleimnél volt. Kínosan figyelnek arra, hogy csak szép beszédet halljon tőlük.

Viszont egyszer anyám megbotlott a küszöbben és kicsúszott egy "a k.. életbe". Utána ahányszor a lányom megbotlott a küszöbben, mondta, hogy "a kúva!". Anyám mondta, hogy nem is próbál kimosakodni, ezt ő tolta el, reménykedjünk benne, hogy elfelejti :)


Amikor még én voltam kisgyerek: szintén nagyon figyeltek, hogy ne káromkodjanak, ha a közelben vagyok. Egyszer a konyhában ültem, anyám meg magára borította a forró kávét. Ráharapott a nyelvére és egy halk nyüszítésen kívül nem jött ki belőle semmi, bár nagyon fájhatott. Én csodálkozva felnéztem: "Anya, most miért nem mondod, hogy battya meg?" Ekkor derült ki, hogy ők csak azt hitték, hogy nem hallom a többit :)

2015. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%
Jó sztorik :)((
2016. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%
Jó sztorik :))
2016. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 éves húgom megtanulta kívülről a " nézését meg a járását..." c. mulatós szövegét,poénból...azóta azt énekli mindenütt
2016. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Két éves lányomat valami légúti nyavalya miatt vizsgálta az orvos. Rápróbált a kikérdezős verzióra is

- Hol fáj?

Lányom pár centivel közelebb hajolt, mélyen a szemébe nézett:

- A kukim!


Hát, nem került előrébb a diagnózis felállításában :)

2016. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Külső parapetes gàzkonvektorunk van ami kintről befele hangszóróvá vàlik. Szomszéd kislàny már kinőtte, de az öccse műanyagmotorjàra rà űlt néha.

"Anya a motor csikizi a puncikàmat". Ezt mi felerősìtve halottuk de a kislànynak is be kellett mennie.

2016. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!