Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozott már kínos helyzetbe...

Hozott már kínos helyzetbe mások előtt a gyereketek? Meséljetek sztorikat!

Figyelt kérdés

Égetett már le nyilvánosan, barátok, rokonok előtt a gyereked valahogyan? Hogyan kezelted a helyzetet? Mi, hogyan történt?


Az én barátnőm 4 éves kislánya hallotta valakitől az utcán a 'k' betűs szót, (amit a pénzért szexuális szolgáltatásokat nyújtó nőkre használunk) és hangosan, ismerőseink előtt kezdte kérdezgetni mindenkitől, hogy mit jelent és miért hívják így a néniket. :D



2015. aug. 14. 15:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma bementünk kisfiammal boltba kesztyűt, sálat, kabátot venni neki ami addig ment is, hogy kesztyű... mondtam választhat ő erre kiválaszt egy fekete ujjatlant hogy ő most ezt és nagyon szép. Mondtam áh, ez felnőtteknek van annak aki dohányzik neki fázna benne az ujjacskája hógolyózásnál. Erre kivágta magát 2 eladó elött:

- Akkor most én is kint cigizek hogy ne fázzak?

Odébb vonszoltam de meglátott egy játékot amiért csendes pityergést csapott de kénytelen voltam tartani az álláspontom. Végén 3eladó vigasztalta, hogy megszakad a szívük olyan szomorú szegény erre benyögte a gyerek:

- de anya nem drága csak 600ft.

Én meg ott égek mint a rongy, s mondom neki nem az ára hanem a hiszti nem tetszett nehogy rászokjon erre.:(

Nagyon gáz volt. Nem engedhettem a zsarolásnak.

2016. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!