Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozott már kínos helyzetbe...

Hozott már kínos helyzetbe mások előtt a gyereketek? Meséljetek sztorikat!

Figyelt kérdés

Égetett már le nyilvánosan, barátok, rokonok előtt a gyereked valahogyan? Hogyan kezelted a helyzetet? Mi, hogyan történt?


Az én barátnőm 4 éves kislánya hallotta valakitől az utcán a 'k' betűs szót, (amit a pénzért szexuális szolgáltatásokat nyújtó nőkre használunk) és hangosan, ismerőseink előtt kezdte kérdezgetni mindenkitől, hogy mit jelent és miért hívják így a néniket. :D



2015. aug. 14. 15:26
1 2 3 4
 11/31 DuplaKV ***** válasza:
83%
Múlthéten kivágott felsőben találkoztam egy évfolyamtársammal, és az öccsével, aki a bátyja karján ült, mert nem akart sétálni. Bementünk egy eléggé tömött fagyizóba. A kisfiú egy laza mozdulattal beküldte a két gombóc fagyit a dekoltázsomba, majd tök hangosan megszólalt: "Most onnan nyalogassam ki?"
2015. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekkoromban anyám akkori munkahelyén ,kiabáltam,hogy a mamánál maszatos volt a krumpli :) Petrezselymes újburgonya volt :)
2015. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%

Kicsiként (is) sokat voltam nagynénéméknél. Egyszer lementek a barátokkal a közeli ivóba. Csocsóztunk, ők leküldtek egy pohár sört, én üdítőt, és tök szuperul éreztük magunkat.

Itthon nagybátyám a lelkemre kötötte, hogy anyáéknak nem mondhatom el, mert "agyonüti őket".


Este jöttek értem, búcsúztunk el, és lelkendezve kérdeztem nagybátyót, hogy "Mikor visztek el megint a kocsmába?"

Apáék szeme kicsit kimeredt, nagybátyám meg a fejét fogta, de végül csak egy jót nevettek az egészen.

2015. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
A kislányom imádja a Thomas a gőzmozdony című mesét. Végre vonattal utazhatott ,elmagyaráztam hogy jön majd a kalauz és lekezeli a jegyeket...meg is jelent vagon végében, a kislányom ordítva "itt a kövér ellenőr" a mesében ez a neve a kalauznak :D
2015. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
88%
A piacon szóltam hogy "láttad apa azt a csúnya bajszos bácsit rózsaszín ruhaba?" És ott állt mogottunk... (elég kicsi voltam) azóta emlegetjük ezt :D
2015. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
5-6 éves lehettem, városban laktam, papám falun, és egy nap úgy döntött, feljön, hogy láthasson engem. Anyuval elé mentünk a buszállomáshoz, és helyi busszal mentünk hazafelé, papa ölében ültem. Egyszer csak éreztem, hogy szorít a harisnyám, és felcsúszott a bugyim. A tömött buszon, fennhangon ordibálni kezdtem: "Papaaa, a LYUKAMBA MEEENT!!!" És ezt sokszor egymás után.
2015. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Kamu!
2015. aug. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
16-os: ez durva! :D
2015. aug. 15. 08:19
 19/31 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk nem (csak) a gyerek, hanem az apósom szólt be egy nagy családi étkezésnél.

A kislány egyre hozta haza a csúnyábbnál-csúnyább szavakat az oviból, és aznap megszólalt: Nagymama, miért ilyen sz.ar ez a leves?

Mire az após: A kva életbe, hol tanítják neked ezeket a ronda szavakat?

2015. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
33%
Nagybátyámék mesélték, hogy anno elmentek moziba unokatesómmal (ő asszem 7-8 éves volt akkor) a Távol Afrikábanra, és ugye abban a filmben volt szifiliszes szál is. Unokatesóm rohadt hangosan felkiáltott a moziban, hogy De apa, mi az a szifiliiiiiiisz?
2015. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!