Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Leszbikus vagyok,...

Mit tegyek? Leszbikus vagyok, és nagy gáz van. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval... 14 éves vagyok, és leszbikus. Legjobb, nagyon jó barátaim tudják csak. És itt kezdődik a probléma. Kiderült, hogy közülük egy páran nem tartották a szájukat, ígéretükhöz híven... És nem nagy város ez... Hamar terjednek a hírek, és nagyon-nagyon félek, hogy Anyukám fülébe jut. Mit tegyek? Nem akarom, hogy mástól tudja meg! Jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást, de félek, hogy hogyha elmondom minden megváltozik. De jobb lenne ha tőlem tudná meg, mint mondjuk egy osztálytársamtól. A válaszokat előre is köszönöm! :(

2015. aug. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm! :)
2015. aug. 15. 21:25
 22/52 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagy te leszbikus, csak beleszerettel egy lanyba.


Majd, ha a 2., 2, 4, 20 pertnered is veled egynemu lesz, akkor hivhatod magad leszbikusank.

14 evesen, mit tud az ember a szerelemrol, ugyan...

2015. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Ő a második.


Elég érett vagyok szerintem a koromhoz képest, ezt akik ismernek tudják is. Szerintem a szerelem nem korhpz kötött.

2015. aug. 15. 21:31
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy comingout-os videót, tedd fel a youtube-ra, mint Maris, és küldd el a linket a szüleidnek. Ha privátra állítod, akkor a kisváros maradék része nem tudja meg. :)
2015. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

Anyukám nem nagyon ért ezekhez a dolgokhoz, szerintem először felkapná a vizet, hogy ezt csak így felraktam a netre. Szemtől szembe szeretném, de ha nem sikerül, akkor lehet, hogy ezt megpróbálom!

Köszönöm a hasznos választ :).

2015. aug. 15. 21:41
 26/52 anonim ***** válasza:
68%
Messze nem vagy érett a korodhoz képest! Ha az lennél akkor ez a kérdés nem is jött volna létre. Hiszen akkor lennél annyira érett, hogy tud mit kell tenned.
2015. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Elég kétségbeesett vagyok ezzel kapcsolatban. Általában képes vagyok jó döntést hozni, de most nem tudom, hogy mit tegyek. Ezért is kérdeztem meg. Mondjuk ez, hogy számodra, vagy más számára érett vagyok e, ez elég relatív, igazából senki sem tudja megmondani innen, mivel nem ismer.
2015. aug. 15. 22:00
 28/52 anonim ***** válasza:
84%

ott rontottad el, hogy elmondtad másoknak...

rajtam kívűl csak 1 ember tudja, hogy milyen a szexuális orientáltságom, az pedig a legjobb barátom.


többi ismerősöm talán megsejtett valamit ebből, viszont kemény fellépésemnek köszönhetően eloszlattam a "kételyeket".


édesanyám elítéli a "másságot, így nem közöltem vele"

neked pedig javaslom, hogy tartsd meg magadnak a titkod még egy jó darabig, míg komolyra nem fordul 1 kapcsolatod.

Ha pedig szeretnéd megtartani teljesen a titkod, a következőt kell tenned: új életet kezdeni máshol más emberekkel, és nem elmondani nekik


F / 16 BI

2015. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztában vagyok. Csak olyanoknak mondtam el akiket minimum már 3 éve ismertem. Mások rájöttek, vagy elmondták.

Új életet nem akarok kezdeni, és nem is tudnék, ugyhogy ez sztornó.

Áhh, amíg anya nem kezdd el keményebben gyanakodni, lehet, hogy megtartom...

2015. aug. 15. 22:24
 30/52 anonim ***** válasza:
40%

14 éves meggyőződéses leszbikus.

Aha, jó, next please.....

2015. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!