Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Leszbikus vagyok,...

Mit tegyek? Leszbikus vagyok, és nagy gáz van. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval... 14 éves vagyok, és leszbikus. Legjobb, nagyon jó barátaim tudják csak. És itt kezdődik a probléma. Kiderült, hogy közülük egy páran nem tartották a szájukat, ígéretükhöz híven... És nem nagy város ez... Hamar terjednek a hírek, és nagyon-nagyon félek, hogy Anyukám fülébe jut. Mit tegyek? Nem akarom, hogy mástól tudja meg! Jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást, de félek, hogy hogyha elmondom minden megváltozik. De jobb lenne ha tőlem tudná meg, mint mondjuk egy osztálytársamtól. A válaszokat előre is köszönöm! :(

2015. aug. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

Nem, miért kéne pszichológushoz fordulnom, ha most minden rendben?


Köszönöm, és neked is sok sikert majd a bevalláshoz! :D (Már ha még nem tetted meg!)

2016. febr. 6. 23:04
 52/52 anonim ***** válasza:
38%

hogyhogy miért?

hát ma már vannak modern gyógyszerek és jó terápiák erre. nyilván gy nem lehet élni. 1-2 kaland erejéig még belefér, na de amikor az egész életet meghatározza, ott azért lépni kell.

2016. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!