Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Leszbikus vagyok,...

Mit tegyek? Leszbikus vagyok, és nagy gáz van. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval... 14 éves vagyok, és leszbikus. Legjobb, nagyon jó barátaim tudják csak. És itt kezdődik a probléma. Kiderült, hogy közülük egy páran nem tartották a szájukat, ígéretükhöz híven... És nem nagy város ez... Hamar terjednek a hírek, és nagyon-nagyon félek, hogy Anyukám fülébe jut. Mit tegyek? Nem akarom, hogy mástól tudja meg! Jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást, de félek, hogy hogyha elmondom minden megváltozik. De jobb lenne ha tőlem tudná meg, mint mondjuk egy osztálytársamtól. A válaszokat előre is köszönöm! :(

2015. aug. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
82%

A szexuális irányultság nem bűn. Nem egy titokban elszívott cigi, hanem az életed meghatározó eleme. Ki a fenével beszélnél erről, ha nem a szüleiddel?

A szülő nem ellenség. Bizonyára kell neki idő, hogy feldolgozza, de jól nézünk ki, ha pont vele nem vagy őszinte.

2015. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
51%
főleg, hogy nem értem, sokszor miért egyszerűsítik ezt le szexuális irányultságra. ez nem ilyen egyszerű. az orientáció alapvetően meghatározza az egész személyiséget, és nem csak a szexualitásban!!!
2015. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Rájött...
2015. szept. 9. 23:01
 44/52 anonim ***** válasza:
75%
Mit szólt hozzá?
2015. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

Hogy történt? :( Hogyan fogadta?

(Szurkolok, hogy minden rendben legyen!!)

2015. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
és kiraktak otthonról vagy most akkor mi van? áll a bál és pszichiáter meg egyebek?
2015. szept. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
Szia irj privit ha gondolod:) 14/L/L
2015. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Minden rendben :)

Sokkolta, de már elfogadott, megért. Bármikor beszélhetek neki róla, mindig ellát tanácsokkal. Igaz a barátnőmet nem kedveli, de nem szól bele a kapcsolatunkba.

A nővérem is tudja, ő is elfogadott.

Szóval most minden a legnagyobb rendben :D

2016. jan. 15. 19:05
 49/52 anonim ***** válasza:
29%
na de próbáltad a pszichiátert és egyebeket? vag y csak így simán jól van azt ennyi?
2016. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy minden oké lett végül :) (ötös voltam)
2016. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!