Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Leszbikus vagyok,...

Mit tegyek? Leszbikus vagyok, és nagy gáz van. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval... 14 éves vagyok, és leszbikus. Legjobb, nagyon jó barátaim tudják csak. És itt kezdődik a probléma. Kiderült, hogy közülük egy páran nem tartották a szájukat, ígéretükhöz híven... És nem nagy város ez... Hamar terjednek a hírek, és nagyon-nagyon félek, hogy Anyukám fülébe jut. Mit tegyek? Nem akarom, hogy mástól tudja meg! Jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást, de félek, hogy hogyha elmondom minden megváltozik. De jobb lenne ha tőlem tudná meg, mint mondjuk egy osztálytársamtól. A válaszokat előre is köszönöm! :(

2015. aug. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Nem erre a véleményre voltam kíváncsi ^^
2015. aug. 16. 00:38
 32/52 anonim ***** válasza:
72%

#29: na igen, és pontosan az ilyen "jellemű" emberek a legvisszataszítóbbak. esküszöm, többre becsülöm azt a srácot, aki frankón megmondta az igazat, mikor rákérdeztem (azaz h meleg, pedig nagyon igyekezett ő is terelni a témát mindig), mint az ilyen "kemény a fellépésem, így nincs kétség senkiben" felfogású, gerinctelen alakokat.

Mondjak erre egy szélsőséges példát? Nálunk nyílt titok az egyesületben, hogy X és Y és Z igen gyakran elvannak egymással edzések utána tusolóban, miközben mindnek bnője van, sőt, na dobjegy hátast, még olyankor is, amikor szerencsétlenek meg kint várják őket a folyosón. .. Aztán amint kijönnek a tusolóból, máris beindul a nagy elhárító hadművelet, és olyan durva mocskosbu.izásba tudnak kezdeni, hogy nem akarom elhinni.

Na most ha őket összehasonlítom azzal a sráccal, aki ugyan "csak megtűrt", viszont legalább egyenes, egyszer megmondta a dolgot őszintén, azóta senki se cseszteti, nos a szememben ez utóbbi jön ki nyertesnek, és sztem ezzel nem vagyok egyedül.

Bár lehet ezt fokozni tudom én, ismerek olyat is, aki annyira heteró, hogy csajt életében se látott, de most kb 28 éves, aztán fizetett csajt visz haza a szüleihez vasárnapi ebédre, csak hogy ő legyen a nagy macsó a rokonság szemében. K visszataszító az ilyen ember, hidd el.

és elárulok egy titokot: a legtöbb heteró srácnak baromi jól működik a megérzése, és nem kell neked se mondanod se éreztetned se, lehet akármilyen kemény, határozott, nyugi van, érezni fogják, h vmi nem stimm. Legtöbbször pontosan az okot nem érzik, ebben igazad van, csak a benyomás van meg, hogy "valami nem okés ezzel a sráccal", se ez még rosszabb, mintha pontosan tudnák a dolgot ...


na ennyi, úgyhogy kérdező, sztem ne hallgass az ilyenekre, mert ha örökre amolyan bujkálós életet akarsz élni, akkor persze jó tanácsok ezek, csak az a gond, hogy a legtöbb ember ösztöne nem igen szokott csalni, és előbb-utóbb bizony gondok lesznek a gerinctelenségből, figyeld csak meg. Nem azt mondom h feltétlen 14 évesen ezt el kell határoznod, hiszen serdülőkorban teljesen természetes az azonos nem iránti kíváncsiság, de ha ez nálad sokkal több, akkor azért a helyedben elgondolkodnék, milyen jövőt szeretnék magamnak ...

2015. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, először biztos felkapja a vizet, ez természetes, de hidd el, jobb ha nem kell a családod előtt is titkolóznod.:)

L/14L

2015. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!

Igen, ez nagyon elgondolkodtató, köszi a történetet is ^^. Hát akkor valószínűleg nemsoká megpróbálok felhozakodni a témával, aztán majd lesz valahogy. Az utcára csak nem tesznek ki...

2015. aug. 17. 01:36
 35/52 anonim ***** válasza:
57%
ugyan már még hogy te már érett vagy és tudod mi a pálya. Majd ha sok kapcsolatod volt, ez is az is és ezek után rájöttél a pasik nem jöttek be akkor azt mondom oké leszbi vagy,de így csak kamasz fellángolásnak tűnik. Hogy honnan tudom? Gimiben tetszett egy lány és most férjem van és gyereken gondolkozunk, szóval kamaszkorban az ember elbizonytalanodik aztán az évek és a kapcsolatok megmutatják az utat. és minden kamasz azt hiszi ő érettebb másoknál :D Előbb várd ki tényleg leszbi vagy e(és itt több évre gondolok) aztán szólj csak anyudnak
2015. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
87%

Szia:)

Én 13 éves koromban mondtam el anyukámnak, hogy érdekelnek a lányok. Izgultam meg minden, de tudtam hogy szeret és ő az anyukám, akkor is szeret, ha a lányokhoz vonzódom. Igaz ezt a dolgot nem támogatja, nem mondja hogy hajrá kis lányom találj sok csajt magadnak, hanem csak nem szól bele, mert bízik bennem és azt szeretné, hogy boldog legyek. Nincs is vita már belőle. L/16

2015. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

35.: Lehet, hogy igazad van, de én tényleg érzem ezt, és nem úgy tűnik, hogy változni akar!

A babához pedig sok sikert! ^^


36.: Ohh :D Örülök, hogy ilyen jól alakultak a dolgok! ^^

2015. aug. 19. 11:14
 38/52 anonim válasza:
50%

Szerintem nem kene egybol kamu-leszbikusozni valakit, nekem is 14 eves koromban kezdodott es lass csodat nem valtozott, 18 vagyok:D persze azert vannak kivetelek. Egyebkent a nemiseg megtapasztalasa nelkul is el lehet donteni hogy kihez vonzodsz, nem kell hogy vegigmenjen rajtad a fel varos ahhoz hogy tudd hogy a lanyokat szereted, aki az ellenkezojet gondolja az eleg visszamaradott gondolkodasra vall:D a heterok is el tudjak donteni hogy azok anelkul hogy kiprobalnak a szexet a sajat nemukkel.

Szerintem ha jo a kapcsolatod anyukaddal mond el neki, ha kesobb valtozik majd ez akkor annak csak orulni fog. Nem jo ha mastol tudja meg. En mar coming outoltam 15 evesen, eloszor anya nem jol fogadta de ma mar teljesen elfogad es megszokta, vele szoktam megbeszelni a csaj ugyeimet is, neked is ugyanezt kivanom:D

Ha szeretnel beszelgetni egyebkent irhatsz:)

2015. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm, és örülök, hogy ilyen jól alakultak végül a dolgaid! :D
2015. aug. 22. 02:08
 40/52 anonim válasza:
100%

13-15 éves koromig én is "halálosan" szerelmes voltam egy lányba. Majd' belehaltam, mert nyilván reménytelen volt. Volt "barátnőm" (amit annyi idősen nyilván nem lehet kapcsolatnak nevezni) és szexuális kapcsolatom is volt nővel.

Hát baromi nagy szerencse, hogy nem jelentettem be senkinek, mert 20 éves vagyok, EGYÁLTALÁN nem érdekelnek úgy a nők, sőt, hozzá sem tudnék érni egyhez sem szexuálisan, undorít. :D

Sokan átesnek ezen ennyi idősen, nem mondanám el.

Persze akkor nekem is hiába magyarázta bárki...

2015. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!