Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van abból, hogy anya...

Elegem van abból, hogy anya szerint nekem kötelességem vigyázni az öcsémre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal èlek, nekem is pici babám van.

Viszont anya elvárja ès szerinte kötelessègem vigyázni a 8 èves öcsèmre.

Mikor megmondtam neki, hogy ez nem így van ès nekem nincs erre se időm se energiám akkor megsèrtődik ès napokig nem is beszèl velem.

Az nem opció, hogy átjön hozzánk mert hangoskodik ès csak számítógèpezik.

Nagyon elegem van már ebböl.



2015. aug. 18. 15:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem családi vészhelyzet, ha egy taknyos 8 éves hisztizik, hogy nem megy napközibe, a szülők engednek neki, pedig ők nem tudnak rá vigyázni, majd rá akarják lőcsölni a nagylányukra a gyereket. Aki mellesleg hótt neveletlen.
2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Te fel tudnád rúgni a saját èleted emiatt?

Anyámnak csak az a megoldás, hogy èn reggeltől dèlutánig náluk legyek.

Mèg ha nem lenne gyerekem...

De èn ezt egy pici babával nem tudom össze hozni.

A gyereket magamnak vállaltam ès senkitől nem várnám el azt, hogy a saját megszokott èletritmusát felborítsa fel hetekig miattunk.

2015. aug. 19. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!