Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabályosan vezettem, mikor...

Szabályosan vezettem, mikor egy bmw belém jött hátulról. Szerencséje senkinek nem esett komolyabb baja, el lett intézve a dolog, de amikor felhívtam édesanyámat érdekes beszélgetést folytattunk. Ti mit gondoltok az alábbiakról?

Figyelt kérdés

- Szia anya, balesetem volt a XY úton, belém jöttek.

- Micsoda? És a kocsi?


... Szóval csak szerintem szomorú, hogy nem azt kérdezte, hogy hogy van a fia, hanem hogy mi történt az autóval? ( Mielőtt nekem támadnának, egyszerű suzuki melyet a saját pénzemből vettem és van pár év tapasztalatom is.) Szóval nem azt kellett volna egy anyának kérdeznie, hogy " De jól vagy? Nem esett bajod?"



2015. aug. 22. 21:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is fura. Folytatódhatott volna úgy is a mondat, hogy belém jöttek, most ment el a mentő, nincs nagy bajom, de rosszul érzem magam. Lehetett volna ez a hívás egy segítségkérés is.


Nekem a fiam fontosabb lenne, mint egy nyamvadt Suzuki.

2015. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
23%
Ha tudsz telefonålni akkor jól vagy. És te meggyógyulsz az autó nem...
2015. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igazából, ha valaki tud telefonálni az nem jelenti rögtön azt, hogy baj nem érhette. Lehetett volna olyan bajom amiből nem gyógyulok meg, az autót pedig ki lehet fizetni, ő nem "gyógyul" nem is lehet rá ezt a szót használni... Alkatrészeket ki lehet cserélni... de egy ember lábát pl. nem... Abszurd kicsit a hozzászólásod ( minden sértés nélkül )
2015. aug. 23. 18:15
 14/34 anonim ***** válasza:
46%
Elég megdöbbentő. Amikor valahonna felhívom anyámat, azzal kezdi, hogy jól vagy? minden rendben van, nincs semmi bajod? Kicsit túl aggódja a dolgot, dehát ő ilyen aggódós. Imádom is! :)
2015. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
56%

ha te is igy kezdted volna a hivást, mint ahogyan az egyik válaszolo irta


"Mikor fölhívtam a férjemet, hogy nem megyek haza munka után, ne várjon, mert elütöttek, és be kell vinni a kórházba" - egyértelmu, h nem vagy jol...és természetesen az elso kérdés, hogy hogy vagy? (egyébként itt a válaszolo férje iszonyat bunko....)


de te nem ezt mondtad..csak, hogy baleseted volt, mert beléd jottek...azért az meg nem ugyanaz, mintha elutnének ...


azt, hogy beléd jottek nem kell tuldramatizálni, ha azt mondtad volna, anya utkoztem egy busszal, most visznek be korházba, gondolom pont lesz.arta volna az autot....

2015. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 szántóvető ***** válasza:
58%
15-ös volt egy munkatársam aki közúti balesetbe keveredett.felhívta a főnökét aki rögtön azt kérdezte hogy mi van az egyébként cascos járművel.ez az illetőnek rosszul esett pedig csak munkakapcsolat fűzte a főnökéhez.
2015. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem lett túldramatizálva, mivel neki sem lett mondva... Egyszerűen az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel én pedig megkérdeztem és ennyi. Anya nem is tudja, hogy én ezt furcsálltam. Viszont, ha az én fiam/lányom koccant volna, akkor biztosan azt kérdeztem volna, hogy "Jól vagy? Megsérültél-e" vagy hasonló kaliber. Ha a kocsi összetört volna, hát ki nem tojja le? Legalább nem a gyerekem...
2015. aug. 23. 19:32
 18/34 A kérdező kommentje:
( A szerencsére nem lett komolyabb baja senkinek az annyit tesz, hogy szépen kiharaptam a számat egyébként, csak nem írtam, hogy ne higgyék hogy panaszkodom... De most, hogy ez leírtam gondolom megint kapom majd a flamet...)
2015. aug. 23. 19:34
 19/34 anonim ***** válasza:
60%

"Viszont, ha az én fiam/lányom koccant volna, akkor biztosan azt kérdeztem volna, hogy "Jól vagy? Megsérültél-e" vagy hasonló. Ha a kocsi összetört volna, hát ki nem tojja le? Legalább nem a gyerekem..."


Ilyenkor ez lenne a természetes minimum egy normális értékrendű családban. Aztán ha Te rendben vagy legalább nagyjából, akkor jöhet az autó és egyebek.


Azt nem láthatja távolról, hogy le van szakadva valakinek a lába, és kapott valamilyen érzéstelenítőt már, esetleg egy megütődéstől olyan sérülés keletkezett a májon amitől elvérezhet út közben, vagy hasonlók. Van aki kap egy kis érzéstelenítőt akkor lehet, hogy még telefonál egyet normál hangon, de utána összeomlik és vége. Az nem derül ki egy telefon beszélgetésből, csak mert nem nyivákol közben sírós hangon. Van aki tartja magát bármi ellenére amíg tudja és nem sok hallatszik a hangján ami az állapotára utalhat.

2015. aug. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Utolsó így van... Attól még, hogy nem szenvedek úgy, hogy más is hallja attól még lehetnek fájdalmaim, maximum nem akarom ráhozni a frászt, mert tudom, hogy aggódós... ( esetünkben a kocsiért) :D
2015. aug. 24. 05:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!