Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabályosan vezettem, mikor...

Szabályosan vezettem, mikor egy bmw belém jött hátulról. Szerencséje senkinek nem esett komolyabb baja, el lett intézve a dolog, de amikor felhívtam édesanyámat érdekes beszélgetést folytattunk. Ti mit gondoltok az alábbiakról?

Figyelt kérdés

- Szia anya, balesetem volt a XY úton, belém jöttek.

- Micsoda? És a kocsi?


... Szóval csak szerintem szomorú, hogy nem azt kérdezte, hogy hogy van a fia, hanem hogy mi történt az autóval? ( Mielőtt nekem támadnának, egyszerű suzuki melyet a saját pénzemből vettem és van pár év tapasztalatom is.) Szóval nem azt kellett volna egy anyának kérdeznie, hogy " De jól vagy? Nem esett bajod?"



2015. aug. 22. 21:42
1 2 3 4
 31/34 veterán vas ***** válasza:
69%

Való igaz, ha "csak" egy kocsitöréses sztoriról van szó, akkor az ember hajlamos elsőre azzal foglalkozni, hogy ki is lehetett a hunyó.

Jelen esetben viszont nem ez volt a központi kérdés.....

2015. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
43%

Engem már hívott fel a férjem azzal, hogy balesete volt.

De nem azzal kezdte, hogy "XY úton, belém jöttek", hanem azzal, hogy történt-e személyi sérülés.

Neked fontosabb volt azt közölni, hogy hol történt és mi volt a pontos baleset. Ebből gondolhatta édesanyád, hogy neked nincs semmi bajod, ezért kérdett rá a kocsira.

A kérdésben is kihangsúlyoztad, hogy "bmw". Mégha harckocsi ment volna beléd hátulról, vagy kamion. De nem, te fontosnak tartottad, hogy a szgk. egy bmw volt.

2015. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
56%

12/32 Időpont 08-23 15:56

vagyok. családi vonás, a hozzáállásom,amikor eltaknyoltam bringával apám azt kérdezte a brinának mibaja lett...

2015. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Szerintem mindegy, hogy egy "gyerek" mit közöl az anyjával a telefonba, a lényeg ( legalább is szerény véleményem szerint ) az egészség. Ha én meghallanám a telefonban a gyerekemtől azt a szót, hogy baleset, akkor bizonyára minden másodlagos lenne, mert az egészsége a legfontosabb. :) ( A számat egyébként belül összeöltötték )

Azt elfelejtettem írni, hogy éppen a mondat közepén voltam, nem fejeztem be, amikor kedves édesanyám közbe vágott és feltette a kérdést :D De most már oly mindegy... régen volt.

2015. nov. 3. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!