Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hány évesen engedté...

Szülők! Ti hány évesen engedtétek vagy engednétek meg a lányotoknak, hogy ott aludjon a barátja nála? És hány hónap járás után?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 10:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%
először 18 évesen aludt nálunk a barátom 1,5 év járás után, egyszerűen így alakult, de gondolom, ha korábban megkérdeztem volna, megengedik akkor is
2015. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
52%
15 éves volt a barátnőm akkor, amikor nála aludtam először, 3 hónapja voltunk együtt, én akkor lettem 19 éves.
2015. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
39%
#10, ha a törvényes keretekbe belefér - márpedig bele - akkor miért is ne?
2015. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
86%

16 voltam, amikor először barátom lett. 1 hónapig jártunk, amikor bemutattam a szüleimnek. Eljárt hozzánk gyakran, délutánonként, néha szombati ebédre én is jártam hozzájuk, valamivel kevesebbet. A szüleink ismerték egymást, anya és az ő anyukája együtt dolgoztak a kórházban, szóval nekem tudta anyukám, hogy hová és "kikhez" megyek, így elengedett, igaz nem túl gyakran. Kb. fél éve jártunk, amikor először ott aludhattam. Aztán ő is aludt nálunk egyszer-kétszer.

Azóta én is anyuka vagyok, igaz az én lányom még kicsi, de majd ha eljön az ideje, szerintem úgy fogom csinálni mint anyum. Nyilván tudom, hogy ekkor valószínűleg már szexelni fognak, szerintem anya is tudta rólunk, de szerintem inkább akkor otthon csinálják, csendben, bezárkózva, mint a bokorban...

2015. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
20%

18 éves korától, legalább fél év együtt járás után, ha már én is ismerem.

Gondolom aki azt írta, hogy csak az elmaradott szülő nem engedi meg bármikor, ő sincs még 16.

2015. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
77%
Szokták mondani, hogy "a f sz nappal is feláll", szóval ha tiltjuk, akkor max titokban csinálják.
2015. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
41%
Kései Sirató: ugye te is tudod, hogy kiskorúságtól vagy nagykorúságtól függ az érettség?! szerinted valaki a 18. születésnapja előtt még éretlen, de hirtelen, miután betöltötte már teljesen érett? ez nem így működik. valaki már 15-16 évesen is van olyan értelmi szinten. sok 19-20 éves meg meglepően gyerekes gondolkodású.
2015. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
57%

ugye te is tudod, hogy NEM kiskorúságtól vagy nagykorúságtól függ az érettség?


bocsánat, javítva.

2015. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
29%

14!

Te magad, amikor a a kommentedben nem normálisnak és visszamaradottnak nyilvanitottad azokat a szülőket, akik bele szólnak abba, hogy a kiskorú gyerekük kivel alszik.

2015. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem annyira a kortól és időtől, inkább a lányomtól és a sráctól, meg a körülményektől függ.
2015. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!