Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem kellett volna...

Csak szerintem kellett volna már anyumnak legalább a menstruációról felvilágosítani? 13\L

Figyelt kérdés
anyum nagy felvilágosítása másodikban volta annyi h a homoszexualitás bűn.naggyából ennyi?Csak szerintem nem normális?
2015. aug. 29. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%
Kellett volna de nem tette. Ne haragudj rá ezért! Tényleg 1000 lehetöséged van ma már mindent megtudni a témárol. Itt is kérdezhetsz, vagy priviben. Tölem mástol, akárkitöl.
2015. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
google a te barátod :)
2015. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

De, haragudjon rá ezért! Amikor egy felnőtt eldönti, hogy gyereket vállal, ne csak a bébibabucikára gondoljon, hanem arra is, hogy annak a gyereknek a szexuális felvilágosításáért is felelős. Ha meg irul-pirul, ha erre gondol, inkább ne is vállaljon gyereket.


Komolyan mondom, itt nem nézik normálisnak az olyan családokat, akik nem pucérkodnak egymás előtt, de ne haragudjunk az olyan szülőkre, akik tinimódra gondolkoznak a világ legtermészetesebb dolgáról.

2015. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
Nalunk sem volt ilyen, A suliban voltak ilyen orak, ott beszelgettunk ilyenekrol mellesleg tudok olvasni, ahogy 23:01-es irja, a Google a baratod :D
2015. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk sem volt semmiféle ilyen szexuális felvilágosítás. Csak a suliban volt valami, egyetlen óra, de arra már nem emlékszem, mert 19 éve volt... :) Én a tinimagazinokból tanultam meg, hogy mi a menstruáció meg szex meg ilyenek. :D Persze sok hülyeséget is írtak ott, amire csak később felnőttként jöttem rá, hogy nem volt igaz, de legalább kiindulási pontnak jó volt.


Amúgy, ha akarsz ezekről beszélgetni anyukáddal, akkor egyszerűen kérdezz rá! Ha meg vele szégyenled megbeszélni, akkor valamelyik más felnőtt női rokontól megkérdezheted a dolgot. De ha végképp nem akad senki, akivel beszélni tudnál ezekről, akkor amúgy nagyon jó felvilágosító könyvek is vannak már tiniknek, szex, szerelem és hasonló témakörökben. :)

2015. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13%

"De, haragudjon rá ezért"

13-as takarodj innen! Ne uszítsd az édesanyjára a primitív, emberalatti, gyűlölettől terhes szövegeddel a gyereket. Nem te fogod felnevelni- ez óriási szerencse-, hanem az anyja.

2015. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha mást nem, ott a biológia óra.

De kérdezhetsz is tőle: "Anya, úgy gondolom, nemsokára esedékes lesz, hogy többet tudjak a menstruációról. Kifejtenéd nekem ezt és ezt a dolgot..."

2015. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kellett volna. Az én anyum se beszélt velem, így amikor először megjött azt sem tudtam mi történik velem, azt hittem valami betegségem van.. de komolyan.. elég korán megjött úgyhogy osztálytársaimnak se volt még. Később otthon volt egy kínos beszélgetésünk, megmondta mit kell csinálnom és ennyi volt, de a lényeget, hogy mi miért van a suliban tudtam meg később, mikor tanultunk róla, meg volt felvilágosítás. szerencsére, akárhogyan is kezelte ezt a dolgot velem én nem tartom ilyen ne beszéljünk róla dolognak, nyitottabb vagyok mint ő. szerintem nem kéne, hogy tabu téma legyen, de az anyum sajnos ilyen. és jobb lett volna ha beszél nekem a dologról korábban.
2015. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyűlölettől terhes, te agyas, hanem egy felnőtt ember igenis legyen képes a szexről beszélni a gyerekével. Attól felnőtt.
2015. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem se beszélgettek erről, a szüleim egy könyvet nyomtak a kezembe és azt mondták ha utána kérdésem van akkor kérdezzek. De utána nem akartam tőlük kérdezni semmit, úgyhogy amit nem a könyvekből azt az internetről tanultam meg. Barátnőktől sose kérdeztem semmit (mondjuk nem is nagyon volt rá szükségem) inkább ők tőlem.:)
2015. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!